Oyun

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı sorunu nedir ? Son yıllarda oldukça popüler olan Valorant oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm içeriklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak oynanan oyun için sistem gereksinimlere ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.  Oyun içerisinde bulunan oyuncuların 5’e 5 olarak mücadele ettiği odalar bulunmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde var olan heyecan ve rekabet üst seviyelerde bulunmaktadır. 

 

Valorant Sistem Gereksinimleri

Oyunu stabil olarak çalıştırmak için aşağıda verilen işletim sistemi ve diğer gerekli bileşenlere sahip olmanız gerekmektedir. Bu donanımlardan daha alt bir sisteminiz varsa muhtemelen oyunu açamayabilirsiniz. 

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 DUO E8400
Hafıza: 4 GB RAM
Grafik kartı: Intel HD4000

 

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı Sorunu Çözümü

Son zamanlarda, “ Bu oyun işletim sisteminde çıkmadı” yazan bir Valorant başlatma hatası raporları alıyoruz . Oyuncular Windows 10’da bile bu hatayı aldığından, bu hata sistemle ilgili görünmüyor. Bu hatayı görüyorsanız, yeniden yüklemeden önce deneyebileceğiniz bir düzeltme var.

 1. Görev Yöneticisi’ni açmak için klavyenizde Ctrl+Shift+Esc tuşlarına basın . Ardından VALORANT’a sağ tıklayın ve Görevi sonlandır öğesini seçin .
 2. Çalıştır kutusunu çağırmak için Win+R tuşlarına basın , ardından %localappdata%\VALORANT\Saved yazın veya yapıştırın ve Enter ‘a basın .
 3. Config and Logs klasöründeki tüm dosyaları silin . Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Valorant’ın şimdi başlayıp başlamadığını kontrol edin.

Valorant’ı Yeniden Yükleyin

Bu sizin için nihai çözüm: Valorant’ı yeniden yüklemek. Bu, yalnızca, genellikle dengesiz bir ağ bağlantınız olduğunda meydana gelen, tutarsız oyun dosyalarınız olduğunda gereklidir . Valorant’ı kaldırmak için şu adımları deneyin:

 1. Çalıştır kutusunu çağırmak için klavyenizde Windows logo tuşuna ve R’ye aynı anda basın . “ Kontrol ” yazın ve Denetim Masası’nı açmak için Tamam’a tıklayın .
 2. Programlar ve Özellikler’i seçin .
 3. Valorant ve Riot Vanguard’ı kaldırmak için teker teker çift tıklayın .
 4. Valorant resmi web sitesine gidin ve en son sürümü indirin.

 

 

İlginizi Çekebilir: Valorant skin fiyatları 

Bu yazımızda sizlerle Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı anlattık hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

One thought on “Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı

 • nba odds percentage philippines

  Bu harika bir spor oyunudur. Sadece bazen sonsuza kadar sürer
  Yüklemeyi bekliyorum. Oyunda ödemeniz gerekmeyen tonlarca bonus leke sunuyorlar.
  aramalar arasında çok zaman var
  kartlarına bak. Gerçekten zevk alıyorum. Katılmadın ama katılabilirsin
  kulüp ve diğer üyelere katılın ve onlardan ekstra ödüller kazanın.
  Oyunun ortasında metin alıyorum ve bende duruyor.

  Bu benim için harika bir oyun kurgusu.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir