Sosyal Medya

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme işlemleri nasıl yapılır ? Yanlışlıkla yaptığınız arkadaş silme işlemleri hakkında detaylı bilgilere bu içerik sayesinde ulaşabilirsiniz. 

Sosyal medya platformlarındaki hikayelerin trendlerinin nereden geldiğini biliyor musunuz? Snapchat, 2011’de hikayeleri trend haline getiren ilk sosyal medya platformu oldu. O zamandan beri uygulama, 24 saat sonra otomatik olarak kaybolan fotoğraf ve videolar biçimindeki hikayeler aracılığıyla özel anları paylaşmak için kullanıcının favori yeri haline geldi. Çok çeşitli şaşırtıcı filtreleri ve diğer işlevleri ile önde gelen bir sosyal uygulama olarak ortaya çıktı.

Buna ek olarak, uygulamayı diğer sosyal sitelerden ayıran birçok şey var. Diğer platformlar gibi Snapchat de size farklı kullanıcıları takip etme, takibi bırakma ve silme seçeneklerini sunar. Birkaç ay önce takip ettiğiniz biriyle ilgilenmiyorsanız, onu arkadaş listenizden çıkarmak için basit bir sil ve engelle düğmesi var.

Şimdi, silinen bir kişiyle tekrar arkadaş olmak isteme şansınız da var veya belki de yanlışlıkla bir kişiyi sildiniz. Her iki durumda da, silinen kullanıcıyı birkaç basit adımda arkadaş listenize geri almanın mümkün olduğunu unutmayın.

Snapchat’te yeniyseniz, bu kılavuz size Snapchat’te silinen arkadaşları nasıl bulacağınızı anlatacaktır.

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme

Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme işlemleri nasıl yapılır ? Silinen arkadaşları geri getirmek için yapmanız gereken işlemleri özenle okumanızda fayda vardır.

1. Kullanıcı Adıyla Silinen Snapchat Arkadaşlarını Bulun

Snapchat’te silinen arkadaşları bulmak için, üstte bulunan Arkadaş Ekle “+” simgesine dokunun. Burada, tanıyor olabileceğin veya takip etmek isteyebileceğin tüm arkadaşların listesini göreceksin. Ardından, sildiğiniz arkadaşınızı bulun ve onu arkadaş listenize eklemek için ekle düğmesine dokunun.

 

Aynı ada sahip birçok kişinin profili olduğundan, doğru kullanıcı adını girdiğinizden emin olun.

2. Arkadaşımın Listesinden Silinen Arkadaşı Bul

Snapchat’i açın ve profil simgeniz > Arkadaşlar > Arkadaşlarım’a dokunun. Burada takip ettiğiniz profilleri ve sizi takip edenleri göreceksiniz. Ardından, sildiğiniz arkadaşınızı bulun ve Ekle düğmesine dokunun. Bu seçeneğin yalnızca sizi hala takip eden kullanıcılar için çalışacağından emin olun.

 

Takip listemden çıkardığım kişinin arkadaş listemde nasıl görüneceğini merak ediyor olmalısınız. Snapchat ile ilgili ilginç bir gerçek, sildiğiniz kullanıcıların kısa bir süre için arkadaş listenizde görünmeye devam etmesidir.

3. Snapcode kullanarak bulun

Snapchat’te silinen bir kişiyi bulmanın en hızlı yolu Snapcode’dur. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Profilinize gidin ve “Arkadaş Ekle” bölümünü bulun.
  • Hayalet simgesine dokunun.
  • Galerinizde Snapcode olup olmadığına bakın.
  • Snapcode doğruysa, platform kodu tarar ve o kişiyi arkadaş listenize geri getirir.

Bunlar, silinen kişileri Snapchat’teki arkadaş listenize geri eklemenin en kolay yöntemleriydi.

İlginizi Çekebilir: Silinen Mailleri Geri Getirme

Son olarak aklınıza takılan soruları ve yaşadığınız deneyimleri bizlere yorum kısmında belirterek en kısa sürede cevap alabilirsiniz. 

Bu yazımızda sizlere Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme işlemleri hakkında bilgilere değindik. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere bize ulaşın sayfasından ulaştırabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir