Kargo

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu ve Maliyetleri

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu ve Maliyetleri en çok merak edilen konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Son zamanlarda yükseliş gösteren E-ticaret satışları ile birlikte kargo şubeleri yeterli kapasiteleri karşılayamaz hale gelmiştir. Yeterli kapasiteyi karşılamak için her geçen gün yeni bir kargo şirketi kurulmaktadır. Ülkemizde köklü geçmişi ve hizmet ağıyla bilinen Yurtiçi Kargo şirketi dönemsel olarak bayilik başvurularını incelemektedir. Ortalama bir dükkan maliyeti ile girişebileceğiniz bu iş modeli hakkında tüm detaylı bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmında ileterek kısa süre içerisinde cevaplara ulaşabilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları

Yurtiçi kargo bayilik şartları arasında birçok kriter bulunmaktadır. Ön başvurunuzun kabul olması sonrası diğer detayları şirket temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Kargo bayisi açma şartları aşağıda verilmiştir.

  • Bayi açacak sermayeye sahip olmak
  • Garantör sermaye sahibi olmak
  • 25 yaş ve üzeri olmak
  • Askerlik ile ilişiği olmamak
  • Sektörde 2 yıl ve üzeri tecrübeli olmak
  • Minimum lise mezunu olmak

Yukarıda verilen koşulları taşıdığınızı düşünüyorsanız, başvurularınızı Yurtiçi kargo resmi sitesinden ve mail adreslerinden yapabilirsiniz. 

 

Yurtiçi Kargo Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Yurtiçi kargo bayilik maliyetleri oldukça fazla merak edilmiştir. Resmi site adresinde ortalama 650 bin TL kadar maliyetten söz edilmiştir. Bu tutar tutacağınız dükkan kirasından, kuracağınız filo ve teçhizata göre değişkenlik gösterebilir. Ön başvuruyu geçmeniz sonrasında diğer tüm detayları firma temsilcisi ile görüşebilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Bayilik Bedeli Ne Kadar

Yurtiçi kargo bayilik ücretleri sadece kuracağınız şube ve diğer masraflar için alınmaktadır. Kargo şirketi bayilik ücreti almadığını resmi sitesinde ilan etmiştir. Son güncellemeleri firma sitesinden takip edebilirsiniz. Bu ücretin içerisinde alacağınız panelvan araçlar, tutacağınız dükkan dekoru, bilgisayar ve yazıcı teçhizatları, dükkan giderleri vs giderler yer almaktadır.

 

Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur.

Sizlere bu yazımızda Mng Kargo Acente Şartları hakkında bilgi aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir