Teknoloji

Whatsapp son görülme dondurma

Whatsapp son görülme dondurma işlemi hakkında detaylı bir içerik mi arıyorsunuz ? Bu içerik tam da sizlere göre. 

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen mesajlaşma uygulamalarında insanların neredeyse özel hayatları kalmamış durumdadır. Uygulama içerisinde en son ne zaman aktif olduğunuz oldukça can sıkıcı bir durumdur. Sizlerde bu içeriğimizi takip ederek son görülmenizi gizleyebilir veya dondurabilirsiniz. 

Whatsapp son görülme dondurma

 WhatsApp uygulaması kendi içerisinde barındırdığı özellikler sayesinde son görülme durumunuzu gösterme veya gizleme seçeneği sunar. Ancak bu özellik, rehberinizde var olan diğer kişilerin son görülme zamanını da gizler. Bu sizin için sorunsa, bu makale sizin için yararlı olabilir.

WhatsApp’ta ne zaman aktif olursanız, kişileriniz sohbette en son görülen zamanınızı görebilir. Aldığınız mesajlara cevap veremiyorsanız, bu onları gerçekten kötü hissettiriyor. WhatsApp’ta son görülmeyi kapatmak, son görülme durumunuzu gizlediğinizi bilmelerine yardımcı olur.

WhatsApp’ta son görülme sahtesini oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı uygulamalar bulunmaktadır. Son görülmenizi dondurmak için aşağıda verilen metotları deneyebilirsiniz. 

Son görülme dondurma işlemleri için tercih edebileceğiniz modifiyeli bir Whatsapp uygulaması bulunmaktadır. 

Mobil cihazlarınızda WhatsApp+ uygulamasını kullanarak son görülmenizi dondurabilirsiniz. 

Kodmatik.net ailesi hiçbir şekilde yasal olmayan uygulamaları tavsiye etmemektedir. Cihazınıza sonradan yükleyeceğiniz tüm apk uygulamalar tehlike içermemektedir. Web sitemizde var olan içerikler genel bili amaçlı verilmiş olup, yasal sorumluluk oluşturmamaktadır. 

WhatsApp+ kullanarak WhatsApp’ta Sahte Son Görülme Oluşturma

WhatsApp+, WhatsApp’a kıyasla çok daha fazla özellik ekleyen popüler bir uygulamadır. Sahte son görülme durumu oluşturmanın yanı sıra, WhatsApp Plus, Kayıt, Mavi Tıklama ve İkinci Tıklama vb. gibi faydalı özelliklere sahiptir.

Adım 1: İlk olarak internet bağlantınızı açın ve WhatsApp Plus uygulamasını yükleyin.

Adım 2: Uygulamanın yüklenmesi için biraz zaman verin. Bu uygulamanın temel amacı, mevcut WhatsApp uygulamanız için bir yedek oluşturmaktır.

3. Adım: Uygulama başarıyla yüklendikten sonra uygulamayı açın ve menüye tıklayın.

Adım 4: Şimdi menüye dokunun. Çeşitli kategorileri belirten yeni bir çubuk açılır. Yukarıdaki adımları başarıyla takip etmek, bunun gibi bir görüntü oluşturacaktır.

Adım 5: Bu uzun liste seçeneklerini gördüğünüzde, gizlilik sekmesine tıkladığınızdan emin olun.

6. Adım: Gizlilik sekmesine tıkladıktan sonra, WhatsApp durumunuzu gizlemenizi isteyen bir seçenek görünecektir. Bu seçenek, çevrimiçi durumu gizleme seçeneği olarak bilinecektir.

7. Adım: Son olarak ‘Çevrimiçi Durumu Gizle’ seçeneğine tıkladığınız anda. Uygulama bu zamanı otomatik olarak kaydedecek ve bunu kişilerinize en son görülmeniz olarak gösterecektir.

 

Not: Örneğin, akşam saat 20.00 civarında çevrimiçi durumu gizle seçeneğine dokunduğunuzu düşünün. Şimdi uygulama bu zamanı kaydedecek ve bunu kişilerinize gösterecek; bu, ertesi sabah mesajları kontrol etmenize rağmen, herkes en son akşam 8’de çevrimiçi olduğunuzu görecek demektir.

Bu işlem, WhatsApp’ınızda sahte bir son görülme durumu oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ancak şunu düşünüyor olabilirsiniz: Buna başka alternatif uygulamalar var mı? Evet, WhatsApp+ gibi uygulamalar da bu işi yapabilir. Bu uygulamalardan herhangi birini deneyin ve arkadaşlarınıza sahte son görülen zaman damgasını gösterme konusundaki deneyimleriniz hakkında aşağıda yorum yapın.

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp son görülme dondurma hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir