Sosyal Medya

Whatsapp duruma kaç kere baktı öğrenme

Whatsapp duruma kaç kere baktı öğrenme adlı içeriğimizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz bir kişinin Whastsapp durumunuza kaç kere baktığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kullanıcılar genelde bir kişi hakkında Whatsapp durumuma kaç kere baktı ? Sorusunu sormaktadır. Kodmatik.net web sitesini kullanarak sizlerde bu gibi soruların cevaplarına kolayca erişebilirsiniz. 

Aklınıza takılan soruları ve deneyimlerinizi bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz. 

 

Birinin WhatsApp durumumu kaç kez görüntülediğini görebilir miyim?

Bir kişinin Whatsapp durumunuzı kaç kere görüntülediğini görmeniz mümkündür. Mesajlaşma uygulaması içerisinde yer alan veriler ekranı sayesinde kaç kişi tarafınızdan durumunuza erişildiğini analiz edebilirsiniz. Bu kontrolü yapmak için durum kısmına göz atmanız gerekmektedir. Bu kısma geldikten sonra durumunuzun yan tarafında çıkan göz işaretine tıklayarak Whatsapp durumunuzu gören kişileri listeyebilirsiniz. 

 

Birinin WhatsApp’ta çevrimiçi durumumu kontrol edip etmediğini nasıl anlarım?

Bu işlemi yapmanız için öncelikle sohbet listenize erişmeniz gerekmektedir. Daha sonra kontrol etmek istediğiniz kişiye bularak profiline gelin. Bu aşamadan sonra kişi anlık olarak çevrimiçiyse “çevrimiçi” olarak seçim yapmanız gerekir. Daha sonra o kişinin durumunuzu kontrol edip etmediğini analiz edebilirsiniz.

Birinin WhatsApp durumunu bilmeden nasıl görebilirim?

Rehberinizde kayıtlı bir kişi durum atmış olabilir. Bu kişinin Whatsapp durumunu o kişinin haberi olmadan görmeniz elbette mümkündür. Bu işlemi yapmak için öncelikle Ayarlar kısmına gitmeniz gerekir. Daha sonra Gizlilik kısmını ziyaret edin ve okundu bilgilerinin tamamını pasif hale getirerek kapatın. Daha sonra istediğiniz kişinin Whatsapp durumuna bakabilirsiniz. Bu işlemler sayesinde durum sahibi sizleri göremeyecektir. 

 
 

WhatsApp’ı son görülmeyi değiştirebilir misin?

Whatsapp son görülmeyi değiştirme ve dondurma işlemlerini yapmak son derece basittir. Bu işlemleri yerine getirmek için farklı bir Whatsapp APK indirmesi yapabilirsiniz. 

Kodmatik.net web sitesi bu tarz uygulamalar indirmenizi önermemektedir. Bu başlık altında yapacağınız işlemlerde tüm sorumluluk size aittir. 

 

Daha sonra indirmiş olduğunuz App üzerinden son görülmenizi değiştirmeniz – dondurmanız için menü kısmını ziyaret edin. Gelişmiş seçeneği altında son görülme ayarlarından istediğiniz tarihi yapmanız mümkündür. 

İlginizi Çekebilir:  Whatsapp son görülme dondurma

 

Whatsapp ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu ? 

Whatsapp ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu sorusu oldukça fazla sorulan sorulardan bir tanesidir. Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp kimseye bu konu hakkında bilgi vermemektedir. Aldığınız ekran görüntüleri ve alınan ekran görüntüleri bildirimleri gitmemektedir. 

 

Numaramı kaydetmeyen biri WhatsApp durumumu görebilir mi?

WhatsApp’ta çevrimiçiyken nasıl çevrimdışı görünürüm?

Yalnızca birinin telefon rehberinizde bir telefon numarası varsa ve telefon numaranız telefon rehberindeyse, durum güncellemenizi görebilirler. Durum güncellemenizi tüm kişilerle veya yalnızca seçilen kişilerle paylaşmayı seçebilirsiniz.

 

WhatsApp’ta çevrimiçiyken nasıl çevrimdışı görünürüm?

 

WhatsApp’ı başlatın ve sağ alt köşede bulunan Ayarlar sekmesine gidin. Ardından Sohbet Ayarları/Gizlilik > Gelişmiş’e gidin. Son Görülme Zaman Damgası seçeneğini KAPALI olarak değiştirin, ardından uygulama zaman damgalarını devre dışı bırakmak için Kimse’yi seçin. Bu yöntem, “çevrimdışı” modda devam etmenizi sağlayacaktır.

 

Bu içeriğimizde sizlere Whatsapp duruma kaç kere baktı öğrenme adımlarını bu içerikte sizlere anlattık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir