Blog

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi nasıl alınır ? Bir kişi çevrim içi olduğunda bildirim almak istiyorum gibi aklınıza gelen tüm fikirlerinize karşılık bulabilirsiniz. Kodmatik.net ailesi olarak sosyal medya alternatif çözümleri hakkında içerik üretiyor ve siz değerli okurlarımıza iletiyoruz. 

Sevdiğiniz kişi ya da kişiler Whatsapp’ta çevrimiçi olduklarında haberdar olmak mı istiyorsunuz ? Son görülmesi çok yakın olan birinin Whatsapp’a hangi sıklıklarla girdiklerini analiz etmek için kullanabilirsiniz. 

Peki, en sevdiğiniz kişi Whatsapp’ta her çevrimiçi olduğunda bildirim almak ister misiniz ? Whatsapp çevrimiçi bildirimi özellikleri tam da size göre. 

Resmi Whatsapp uygulaması üzerinde bu tarz uygulamaların mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Ancak çevrimiçi bildirimi özelliklerini ekleyeceğiniz birkaç uygulama sayesinde alabilirsiniz. İşte uygulamalar. 

Whatsapp’ta Birisi Çevrimiçi Olduğunda Nasıl Bildirim Alabilirim.

Whatsapp’ta tanığınız birisi çevrimiçi olduğunda bildirim almak istiyorsanız yüklemeniz gereken bazı temel uygulamalar bulunmaktadır. Bu sayfada verilen bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup, uygulamalar tarafımızdan desteklenmemektedir. 

Çevrimi bildirim alabileceğiniz uygulamalar aşağıda detaylı olarak verilmiştir.

WeLog uygulamasını kullanın

Welog uygulaması Android cihazlarda desteklenmektedir. Google play store’den edinebileceğiniz uygulama sayesinde Whatsapp listesinde aktif olduğunda bildirim almak istediğiniz kişiyi seçerek bildirim alabilirsiniz. Welog uygulaması nasıl yüklenir işte detaylar.

 1. Öncelikle Google play store’den WeLog uygulamasını bulun ve cihazınıza yükleyin.
 2. İndirdiğiniz uygulamayı başlatın ve karşınıza çıkan gizlilik politikasını onaylayın. (gizlilik politikası ve diğer belgeleri okuyarak onay veriniz. )
 3. Uygulama başladıktan sonra bildirim almak istediğiniz Whatsapp numarasını girin.
 4. İşlem bu kadar, Artık istediğiniz numara çevrimiçi olduğunda bildirim alacaksınız. 
 
 

WhatsApp Çevrimiçi Bildirim Uygulamaları

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi uygulamaları sayesinde takip etmek istediğiniz numaraları rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca verilen uygulamaların ana işlevleri aynı, yan işlevleri farklı olan uygulamadır. 

1.OnlineNotify Uygulaması

OnlineNotify uygulaması IOS markette bulabileceğiniz ücretli bir uygulamadır. İphone kullanıcıları için ücretsiz uygulamaların işe yaramadığını bildirmek isteriz. Ödeyeceğiniz küçük ücretler sayesinde IOS cihazınızda çevrimi olan bir kullanıcı hakkında anında bildirim alabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde takip etmek istediğiniz kişiler hakkında çok daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

OnlyNotify Özellikleri:

 • Seçilen kişiler Whatsapp’ta çevrimiçi/çevrimdışı olduğunda tarafınıza bildirim gönderir.
 • Kişi tarafınıza mesaj yazarken ve okurken bildirim alırsınız.
 • Kişilerin durumunu son görülmeleriyle değiştirin ve sohbet listesinde çevrimiçi kullanıcıların yanına bir çevrimiçi gösterge ekleyebilirsiniz.

2. WaStat – WhatsApp takipçisi

WaStat – Whatsapp takipçisi uygulaması Android cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir. Kişi listenizde bulunan bir kişinin çevrimi olduğu anda bildirim almak için en ideal programlardan bir tanesidir.  Kişiniz çevrimiçi olduğunda anında bilgilendirileceksiniz, son görülme zamanını gösterecek ve kullanışlı bir saat görünümünde tüm zaman aralıklarını göstereceksiniz.

WaStat Özellikleri:
 • Seçmiş olduğunuz kişi uygulama içerisinde çevrimiçi olduğunda size bildirim gönderir.
 • Seçtiğiniz kişinin Çevrimiçi, çevrimdışı ve son görülme zamanlarını tarafınıza raporlar. 
 • Son 30 gün için topladığı çevrimiçi istatistikleri analiz eder ve tarafınıza gönderir.
 • Aynı anda 10 kişiye kadar çevrimi takibi yapabilirsiniz.

3. mSpy Whatsapp Takipçisi

Msp Whatsapp takipçisi sayesinde hem android hem ios cihazınızda çevrimiçi bildirimleri alabilirsiniz. Bildirim alma uygulamaları arasında en çok indirilen kategorisinde olan uygulama sayesinde işlerinizi basit olarak halledebilirsiniz. 7 gün 24 saat destek hattı sayesinde bir hata ile karşılaştığınızda hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. 

Bu uygulamanın kurulumu birkaç dakika sürer ve kurulduktan sonra hemen Whatsapp’ınıza bağlayabilirsiniz. Bu listede bahsedilen diğer uygulamalar gibi, mSpy uygulaması da kişiniz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi size söyler.
 

4. Whatsapp Plus Çevrimiçi Bildirim

Whatsapp plus uygulaması sayesinde profil fotoğrafınıza tıklayan ve çevrimi olan bir kullanıcı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu uygulama direkt olarak telefonunuza apk olarak iner ve orijinal bir uygulama değildir. Bu uygulamanın kullanımını veri gizliliği açısından önermiyoruz.

 

İlginizi Çekebilir:  Whatsapp son görülme kapalı olanları görme 

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi çözümlerini anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir