Kargo

Ulak Kurye Başvuru

Ulak Kurye Başvuru aşamaları nelerdir ? Ulak kurye maaşları ne kadardır gibi aklınıza gelebilecek tüm sorular için sitemizde bulunan içerikleri okuyabilirsiniz. Kurye firmasında çalışmak için iki farklı başvuru modeli bulunmaktadır. Kuryelik ve Bayilik başvurusu için istenen şartları aşağıda bulabilirsiniz. 

Ulak Motorlu Kurye Başvuru Şartları

Ulak kurye başvuru şartları arasında farklı seçenekler bulunmaktadır. Restoran paket servisinde çalışacak olan bireyler ister kendi motorları ile ister şirket motoru ile çalışabilirler. Ayrıca esnaf kurye modeli burada da geçerlidir. Çalışacak bireyler vergi mükellefi veya sgk’lı olarak çalışabilmektedir.

Ulak Kurye Sgk’lı Şartları

Ulak Motorlu kuryelere haftada 1 gün izin hakkı verilmektedir. haftada 6 gün çalışmaktadırlar. Günlük çalışma saati 9 saat olarak belirtilmiştir. İş modelinde paket başı prim ve ekipman desteği de yapılmaktadır. Ayrıca ortalama 3250 TL maaş + Agi + Yemek + Yakıt + SGK + Ferdi Kaza Sigortası şartları sağlanmaktadır.

 

Ulak Kurye Vergi Mükellefi Şartları

Ulak vergi mükellefi kurye modelinde Sgk’lı kuryelere sağlanan şartlar sağlanmaktadır. Maaş koşulları kendi motoru olduğundan biraz daha yüksektir. Aylık ortalama 5000 TL maaş + 900 TL KDV + Yemek Ücreti + Yakıt Ücreti + Ferdi Kaza Sigortası yapılmaktadır. İş modelinde paket başı prim ve ekipman desteği yapılmaktadır.

Ulak Kurye 0 km motor sahiplendirme imkanı sağlamaktadır.

Kendi motoru ile çalışacak olan kişilere 800 TL ilave ödeme yapıldığı bildirilmiştir.

Mükellef olarak çalışacak bireyler iş içerisinde 1 yılını doldurduklarında 1 hafta yıllık izin hakkı verilmektedir.

Ulak Araçlı Kurye Çalışma Şartları

Ulak araçlı kurye modeli son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Her iş modelinde olduğu gibi bu iş modelinde de şartlar bulunmaktadır. Türkiye genelinde panelvan tipi araçlarınız veya motorunuzla kargo dağıtma imkanına sahipsiniz. Haftalık 800 ile 1600 TL kazanç vaat eden iş başvurularını Ulak resmi sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Haftalık kazanç paket başına verildiğinden ücreti performansınız belirlemektedir. Çalışma saati her gün saat  09:00-19:30 arası olarak belirtilmiştir. Kendi motoruyla ya da hafif ticari arabasıyla çalışmak isteyenler başvurabilirler.

Kendi araçları ile çalışacak bireylerin araçları 2000 model ve üzeri olması şartı bulunmaktadır. Ayrıca motorlu kuryeler 3 desiye kadar, Ticari araçlar 10 desiye kadar paketler verilmektedir. Ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır.

 

Diğer Kurye Başvuruları için tıklayınız.

Sizlere bu yazımızda Ulak Kurye Başvuru Nasıl Yapılır ? adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir