Kargo

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur ?

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur ?, Ne kadar kazandırır gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz. E-ticaret sektörünün gelişmesiyle birlikte yeni kargo şirketleri kuruldu. Son yıllarda adını herkesin duyduğu Trendyol E-ticaret sitesi ise kendi kargo ağını oluşturmaya başladı. Yeni bir teslimat modeli olan Trendyol Teslimat Noktası için başvurular başladı. Esnaflar için ek gelir modeli oluşturan Teslimat Noktası projesi esnaflar için adeta can suyu olmuş durumunda. İşte detaylar

Trendyol Teslimat Noktası Nedir ?

Trendyol Teslimat Noktası nedir dediğinizi duyar gibiyiz. Teslimat noktası gerek alıcılara gerekse kuryelere büyük kolaylık sağlamıştır. Trendyol üzerinden sipariş ettiğiniz gönderileriniz evinize gelmesi yerine teslimat noktasına teslim edilmektedir. Bu sayede evde olmadığınız saatlerde kargonuz geri gitmez, belirli günlerde müsait olduğunuz saatlerde teslim alabilirsiniz. 

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur

Trendyol teslimat noktası olmak isteyen işletmeler Trendyolun resmi siteye girerek Teslimat noktası olma formunu doldurarak başvurmaları yeterlidir. Teslimat noktası olmak için ilk gereksinim bir dükkanınız olmasıdır. Dükkanınızın İşlek cadde veya şehir içi merkez güzergahlara yakın olmasıdır. İşletmenizin vergi levhası da büyük önem arz etmektedir. Yukarıda saydığımız gereksinimlerden herhangi birinde eksiklik varsa olumlu yanıt alamayabilirsiniz.  

 

Teslimat Noktası Kazancı Ne Kadar?

Trendyol teslimat noktası kazancı ne kadar sorusu en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Güncel rakamlara göre Teslimat noktası kazançları kargo başına 1 TL ödemedir. Kargo teslimatı yanında işletmenizi insanlara tanıtarak da güzel bir reklam stratejisi yaratabilirsiniz. 

Kısaca Teslimat noktasının en büyük yararı müşteri potansiyelini arttırmaktır. 

Son olarak aklınıza takılan soruları ve merak ettiğiniz konuları aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Trendyol Go Kurye Başvurusu için tıklayınız.

Sizlere bu yazımızda hakkında Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur ? hakkında detaylı bilgi aktardık.  Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir