Kargo

Trendyol Go Kurye Başvurusu

Trendyol Go Kurye Başvurusu nasıl yapılır ? Trendyol taşıyıcı olma şartları gibi aklınıza gelen tüm soruların cevaplarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrınca yazımızın devamında Trendyol Kurye kazançları hakkında kısa bir bilgi verdik mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Kendi işinin sahibi olmak isteyen bireylerin genellikle ilk tercihleri arasında şüphesiz Trenyol Go şubeliği ve kuryeliği gelmektedir. Esnek çalışma saatleri ve emek karşılığı ücret sistemi olduğu için Trendyol Go Kuryeliği insanları oldukça cezbetmektedir.

 

Trendyol Go Kurye Başvuru Şartları

Trendyol Go Kurye Şartları arasında ilk adım kendi motorunuza sahip olmanız gerekmektedir. Geçmiş dönemlerde kuryelik mesleği tecrübenizin olması sizlere başvuru aşamalarında büyük kolaylık sağlayacaktır. Diğer şartlar aşağıda listelenmiştir.

  • Süreceğiniz motora uygun motor ehliyeti
  • Lise Diploması ( Minimum )
  • Src 4 Belgesi ve Psikoteknik raporu
  • Sabıka Kaydı Örneği

Yukarıdaki listelerde yer alan belgeleri tamamladıktan sonra Trendyol Go kuryelik ön başvuru işlemleri için artık hazır durumdasınız. Başvuru işleminizin onaylanmasının ardından Trendyol Go Kurye eğitimlerine çağrılacaksınız. Alacağınız eğitim akabinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye Olma Adımları

Trendyol Go Kurye Olma Adımları üst kısımda belirtilen rapor ve evrakların toplanmasının ardından Trendyol Go resmi sitesinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Kurum tarafından yapılan değerlendirme sonucu sizlere geri dönüş olacaktır. Trendyol Go kurye ekipleri sizlere olumlu dönüş sağladıktan sonra kısa bir eğitim süreci ile karşı karşıya kalacaksınız. Sizlere bu eğitim sürecinde şirket içi mobil program yönetimi, sipariş alma adımları ve takibi, kazanç sistemi, saha personelleri ile iletişim gibi eğitimler verilecektir.

Alınan eğitim sonrası kendi motorunun ile Trendyol Go Kurye olarak işinize başlamış olacaksınız.

 

Trendyol Go Kurye Kazançları

Trendyol Go Kurye Kazançları en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kurye kazanç sisteminde son güncellemeler ile birlikte 2 farklı sistem bulunmakta. Bu sistemler saatlik ücret ve paket başı ücrettir. Çalışma sürenizi tamamen kendiniz belirlemeniz ve kendi işinizin patronu olmanız sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Trendyol firmasında kurye kazançları saatlik bazda ortalama 25 TL ile 35 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kesin rakamları sizlerin çalışma performansı ve bölge yoğunluğu belirleyeceğinden kesin rakam vermek olası değildir.

 

Haftalık en yüksek çalışma saati 70 saat olarak belirlenmiştir. Seçilen bu dilimde ortalama 10 bin TL kazanç elde edebilirsiniz.

 

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur adlı yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sizlere bu yazımızda Trendyol Go Kurye Başvurusu adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir