Tiktokta kaç takipçiden sonra para kazanılır - kodmatik.net

Tiktokta kaç takipçiden sonra para kazanılır

Tiktokta kaç takipçiden sonra para kazanılır ? sorusunu merak ediyorsanız bu içeriği dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Eğer tiktok üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu içerik sizlere rehber niteliğinde. Son yıllarda popüler sosyal medya uygulaması haline gelen Tiktok  üzerinden belirli bir kitleye ulaştıktan sonra para kazanmanız mümkündür. Sizlerde takipçi kitlenizi arttırarak güzel gelirler elde edebilirsiniz. 

 

TikTok’tan Para Kazanmak Mümkün Mü ?

Tiktok uygulaması birçok ülke tarafından kısıtlama görse ülkemizde ülkemizde hala en çok kullanılan sosyal medya uygulaması. Bu kadar çok kullanılmasından dolayı Tiktok belirli bir takipçiyi geçtikten sonra kullanıcılara aldıkları ödülün belirli bir kısmını paylaşmaktadır. Tiktok’tan para kazanmak elbette mümkündür. 1000 takipçiyi geçen her kullanıcı canlı yayınlardan gelir elde etmeye başlayabilir. 

 

 

 

TikTok Kaç Takipçi Olunca Para Veriyor?

Tiktok uygulaması üzerinden 1000 takipçiyi geçen her kullanıcı kendi parasını kazanmaya başlayabilir. Açmış olduğunuz canlı yayınlardan gelen hediyeleri sizlerde paraya çevirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için sadece ve sadece orijinal Tiktok uygulamasını tercih edin. 

Tiktok uygulaması üzerinden canlı yayınlar haricinde reklamlardan para kazanmak için belirli bir takipçi kitlesini geçmeniz oldukça önemlidir. Tüm bunlara ek olarak sadece belirli bir kitleyi geçmek değil yüksek etkileşim oranlarına da sahip olmanız gerekir. Eğer 50 bin ve üzeri takipçi kitleniz varsa bir ajans ile birlikte çalışarak çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. 

Son olarak Tiktok ajansları sizlerin yerine markalarla anlaşarak yüksek tutarlarda gelir elde etme imkanı sunmaktadır. 

 

 

Tiktok Takipçi Sayısı Az Olanlar Nasıl Para Kazanabilir?

Tiktok takipçi sayısı az olanlar nasıl kazanabilir sorusuna bir önceki paragrafta cevap vermiştik. Kullanıcılar çok farklı yönlerden para kazanabilmektedir. Takipçi kitleniz bir kurum ile anlaşmak için yetersizse canlı yayınlardan gelen bağışları nakite çevirebilirsiniz. 

Açmış olduğunuz canlı yayınlarda kullanıcıların attığı jetonlar sizlerin hesabına tekrar jeton olarak geçmektedir. İster bu jetonları biriktirin ister yayın sonrası anında banka hesabına çekin. Canlı yayın açarak para kazanmak için minimum 100 takipçi şartı bulunmaktadır. 

 

 

 

Tiktok İzlenmeye Para Veriyor Mu?

Tiktok uygulaması üzerinden atacağınız videolar etkileşimlerinizi arttıracak ve canlı yayınlarınıza çok daha fazla kişinin gelmesine sebep olacaktır. Doğrudan izlenmeler üzerinden para kazanmasanız bile sizlere bu izlenmeler pozitif olarak katkı sağlayacaktır. İzlenmelerinizi yüksek tutmanızda olukça büyük yarar vardır. 

 

 

TikTok Jeton Para Nasıl Çekilir?

Uygulama üzerinden açmış olduğunuz yayınlarda sizlere gelen bağış jetonları hesabınızda birikmektedir. Biriken bu jetonları belirli periyotlarla hesabınıza çekebilirsiniz. Çekme işlemleri sırasında vergi ve diğer giderler için %20 oranında kesinti uygulanmaktadır. Bakiyenizi paraya çevirmek için hesabınızda minimum 1 dolar bulunması gerekmektedir. Bu bakiyenin altında kalan kullanıcılar için para çek butonu aktif hale gelmeyecektir. 

 

 

İlginizi çekebilir: İnstagram ve Tiktok Popüler Hashtagler

Bu yazımızda sizlerle Tiktokta kaç takipçiden sonra para kazanılır konusunu ele aldık. Son olarak Diğer yazılarımıza göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Diğer yazılara erişmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.