Blog

Telefon Desen Kilidi Kırma Formatsız

Yeni nesil telefonlar artık kilitli şekilde kullanılıyor. Bu sayede telefonunuz sadece size ait oluyor. İçerisinde özel bilgilerinizi saklayabiliyorsunuz. Ayrıca giriş sağlayanlar sadece sizin izin verdiğiniz kişiler olabiliyor. Bazense telefonda kilit olması istenmeyen sorunlar yaşatabiliyor. Telefonunuzun desen kilidini unutabiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda da elbette telefon desen kilidi kırma formatsız yöntemleri aranıyor. İnsanlar, telefonlarının içerisindeki bilgilere, görsellere zarar vermeden yeniden giriş sağlayabilmek istiyorlar. Bunun için de birçok farklı adım atabilirsiniz.

İnternet ortamında da araştırmalar yaptığınızda birçok tavsiyeyle karşılaşırsınız. Ancak birçok kişi bu yöntemlerin işe yaramadığını belirtiyor. Sizler de bu yöntemlerin işe yaramadığını görürsünüz. Sizlere sunacağımız yöntemleri deneyerek daha hızlı bir şekilde başarılı sonuçlara ulaşmanız mümkündür.

Formatsız Ekran Kilidi Açma Yöntemleri Nelerdir?

Format yapmadan, ekran kilidi açma yöntemlerini kullanmak istediğinizde, ilk olarak Google ile ekran şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bu da etkili bir yöntem olarak bilinmektedir. Ekran kilidinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun için de yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikli olarak https://www.google.com/android/find?hl=tr linkine tıklayabilirsiniz. Sonrasında açılan sayfa üzerinde kilitleme sekmesine tıklamanız gerekir. Bu aşamada da kilit artık devre dışı kalacaktır. Siz kilitleme işlemine tekrardan başladığınızda da şifreniz, yeni telefon şifresi haline gelecektir.

Bunun haricinde, ABD ile şifre dosyası silme, TWRP kullanarak ekran kilidi dosyalarını silme gibi adımları takip edebilirsiniz. Böylece bu yöntemlerden herhangi biri sizin için çok daha kolay ve başarılı sonuçlar sunabilir.

Ekran Kilidi Nasıl Kırılır?

Birden fazla kişi ekran kilidi kırmanın yollarını arıyor. Ekran kilidinin kırılması için de doğru adımları takip etmek istiyorlar. Sizler de size sunduğumuz örneklerden birini seçebilirsiniz. Böylece telefonunuzu eskisi gibi kullanmaya başlamanız mümkün olabilir. Kilidi telefonu sıfırlamadan kurtarabilmeniz, sizin daha rahat etmenizi sağlayacak faktörler arasında yer almaktadır.

Elbette desen kilidini unutmuş olmanızın sonuçları telefondan telefona da fark edebilir. Telefonunun markası ve sürümü de bu açıdan önemlidir. Yeni nesil telefonlarda Gmail hesabınızı kullanarak da ekran kilidinizi sıfırlayabilirsiniz. Bu özellikler ve çok daha fazlası, telefonunuzu sıfırlamadan şifreyi yok etmenizi mümkün hale getirmektedir.

Dikkatinizi çekebilir: WhatsApp Durum Gizli Bakma

Bu yazımızda sizlerle Telefon Desen Kilidi Kırma Formatsız hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Anaokulu Mobilyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir