Sosyal Medya

Snapchat Bildirim Gitmeden Ss Alma

Snapchat Bildirim Gitmeden Ss Alma veya Bildirim gitmeden ekran görüntüsü alma adımları için sitemizde bulunan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.  Snapchat, sosyal medya endüstrisinde büyümesini sürdürmeye devam ediyor. Bu uygulama, nispeten kısa bir süre içinde milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirdi. Snapchat filtreleri çok popüler ve insanlar uygulamada düzenli olarak güncellenen çeşitli harika özellikleri seviyor.

Uygulama içerisinde bir kullanıcının hikayesinin ekran görüntüsünü “SS” ini aldığınızda karşı tarafa bildirim gitmektedir. Bu bildirime takılmadan ss almak istiyorsanız aşağıda verilen adımları takip edebilirsiniz.

Snapchat Bildirimsiz Ekran Görüntüsü Alma

Snapchat bildirim gitmeden ss alma işlemleri hakkında işlemler aşağıda verilmiştir. Bu bilgiler ışığında Snapchat, sohbetlerinin veya snaplerinin kaydedilip kaydedilmediğini veya ekran görüntüsünün alınıp alınmadığını kullanıcısına bildirir. Bu nedenle SnapChat’te arkadaşlarımızla paylaştığımız snaps/resimler genellikle 10 saniye sonra kaybolurken, bu portalda paylaşılan hikayeler genellikle 24 saat orada kal ve sonra ortadan kaybol.

Bu özellik nedeniyle, insanlardan en mahrem bilgileri kendi portallarında paylaşmaları istendi. Bu nedenle, kullanıcı verilerinin gizliliği ve korunması zorunludur.

Şimdi size bu işin diğer yüzünü anlatalım. İnsanların bu uygulamanın gizlilik ve güvenlik hükümlerini nasıl aşabileceğini size anlatalım.

2017’de IPhone, kullanıcılarının ekranlarında ne olup bittiğini kaydetmelerine izin veren bir güncelleme ile geldi. Bu güncellemeyle ilgili olan şey, bir snapchat’in bu tür etkinlikleri algılamasının hiçbir yolu olmamasıydı. Bu etkinliği algılayabilecek birkaç üçüncü taraf uygulaması olmasına rağmen, bunların faydası ve snapchat ile birleştirilmesi çok havada.

Son olarak Snapchat Bildirim Gitmeden Ss Alma işlemleri sırasında  nasıl bildirimde bulunacağı konusunda size yol göstereceğiz.

Snapchat, Ekran Kaydı Yaptığınızda Bildirim Alır mı?

Snapchat Bildirim Gitmeden Ss Alma işlemleri aşağıda verilmiştir. Bu adımlar sayesinde karşı tarafa bildirim gitmeden ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Ekran görüntüsü bildirimleri

Bildirim gitmeden ekran görüntüsü almak için yapmanız gereken işlemler aşağıda verilmiştir.

  •  Birinin anlık görüntüsünün ekran görüntüsünü alırsanız, kişi izleyici listesinde adınızın yanında çift yeşil bir okla bilgilendirilir.
  •  Birinin snap veya sohbetini ekrandan kaydederseniz, yine aynı şekilde çift yeşil ok ile bilgilendirilir.

Ayrıca, Snapchat’in bu etkinliği tespit edemeyebileceği başka bir şey de. Bir kişinin telefonunu uçak moduna almasıdır. Bu tür şeyler, Snapchat’in ekran görüntüsü veya ekran kaydı gibi bir şey olup olmadığını algılamasını engeller.

Bildirim Gitmeden SS Alma Çözümü:

Günlük 200 milyonu aşkın kullanıcısıyla Snapchat, bilgilerini korumak için ahlaki ve etik bir sorumluluğa sahiptir. Snapchat, kullanıcının verilerini kullanmasına ve dağıtmasına izin vermek için yeni güncellemelere devam ediyor. Verilen bilgiler bilgi amaçlı verilmiş olup yasal sorumluluk tarafınıza aittir.

 

 

 

İlginizi Çekebilir: Snapchat Silinen Arkadaşları Geri Getirme işlemleri 

Son olarak aklınıza takılan soruları ve yaşadığınız deneyimleri bizlere yorum kısmında belirtebilirsiniz. Tarafımıza göndereceğiniz yorumlar en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.

Bu yazımızda sizlere Snapchat Bildirim Gitmeden Ss Alma adımları hakkında bilgilere değindik. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere bize ulaşın sayfasından ulaştırabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir