Kargo

Şeffaf Kargo Nedir ?

Şeffaf Kargo Nedir ? Özellikle E-ticaret sektörünün artması ile birlikte göndericiler alıcıların güvenini kazanmak için kutu içerisinde ne olduğunu gösteren paket modelleri tercih etmiştir. Genellikle sosyal medya siparişlerinde karşılaşabileceğiniz şeffaf kargo modeli ile kullanıcıların satıcıya güveni artmıştır. Satıcılar paketledikleri ayakkabı, kıyafet gibi ürünleri kapıda ödemeli şeffaf kargo ile göndermektedir. Bu yazımızı okuyarak Şeffaf kargo nedir ? Aşağıdaki içeriği okuyarak Şeffaf kargo nasıl gönderilir gibi bilgilere sahip olabilirsiniz. 

 

 

Şeffaf Kargo Kutusu ile Gönderimi Nasıl Yapılır

Şeffaf kargo kutusu ile gönderim yapmak oldukça basittir. Bu paketleme sistemi için ilk yapmanız gereken kırılmaz şeffaf paketler edinmenizdir. Kargo şirketleri kişilere gelen kargoları kontrol etmelerine genelde kabul etmezler. Teslim aldıktan sonra kargo tutanağı geçersiz olacağı için içerisinden çıkan üründen tüketiciler mesul olurlar. Ancak son yıllarda oldukça popüler hale gelen şeffaf kargo sayesinde bu durumların üstesinden gelişmiştir. Şeffaf kargolar paketlenirken şerit bantlar tercih edilmektedir. Şerit bantları kullanan satıcılar ürünleri paketledikten sonra son kullanıcıya gidene kadar paketlerin açılmamasını sağlamaktadır. 

 

Şeffaf kargo ile gönderilebilecek ürünler

Şeffaf kargo ile gönderilebilecek ürünlerin başında tekstil ürünleri ve ayakkabılar gelmektedir. Son yıllarda oldukça artan popüler sayfalar bu kargo modeli ile gönderim sağlamaktadır. Her ne kadar güvenli bir gönderim aracı olarak görünse de içerisinde kırılabilecek ve dökülecek eşyalar ne yazık ki şeffaf kargo ile gönderilememektedir. Sadece kırılmayacak ve zarar görmeyecek ürünlerin gönderimi sağlanmaktadır. 

Ayrıca kapıda ödemeli şeffaf kargo ile de gönderim sağlanmaktadır. Kapıda ödemeli kargo nasıl gönderilir yazımızı okumak için tıklayınız. 

 

 Kargo anlaşması nasıl yapılır

Şeffaf kargo anlaşması yapmanıza gerek yoktur. Kendi kargo gönderim anlaşması ile birlikte kırılmayacak şekilde paketlenen gönderilerinizi kargo şirketleri sayesinde gönderebilirsiniz. Kırılabilecek düzeyde olan kargolar teslim alınmayacaktır. Son olarak sizlere en yakın kargo şube adres ve telefon numaraları için sitemizde araştırma yapabilirsiniz.

 

Bu yazımızda sizlere Şeffaf Kargo Nedir konusunu ele aldık. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir