Teknoloji

Samsung j7 prime format atma

Samsung j7 prime format atma adımları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde var olan bilgileri kullanabilirsiniz. Tüm akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilmiş format yöntemleri sayesinde sizlerde kullanılamayacak halde olan cihazlarınızı kolay bir şekilde sıfırlayabilirsiniz. 

Sıfırlama adımları esnasında karşılaştığınız problemleri yorum kısmında belirterek en kısa süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz. 

 

Samsung Format Atma Yöntemleri

Sıfırlamak istediğiniz bir cihaz için 2 farklı sıfırlama yöntemi bulunmaktadır. Eğer cihazınızı açabiliyorsanız normal sıfırlama yöntemini tercih edebilirsiniz. Cihazınız açılmıyor veya şifrenizi unuttuysanız hard reset yöntemi sayesinde kolaylıkla sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

J7 Prime Hard Reset Yöntemi

  • Hard reset yöntemi için öncelikle cep telefonunuzu kapatınız. 
  • Güç + Ana ekran + Ses yükseltme tuşlarına aynı anda basılı tutarak, Recovery Mode ekranına geçiş sağlayın.
  • İlgili ekran karışınıza geldiğinde ses tuşlarını kullanarak wipe data / factory reset adlı seçeneğin üzerine gelerek Güç tuşu ile onay verin.

İşlemleri tamamladıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmak için reboot system now seçeneğinin üzerine gelerek Güç tuşuna dokunun.

 

 

 

J7 Prime Normal Reset

Cihazınızı aktif olarak kullanabiliyorsanız menü kısmından sıfırlama imkanına sahipsiniz. 

Samsung Galaxy J7 Pro’nun Ayarlar kısmından Yedekle ve sıfırla bölümüne geçiş yapın.

 

Kişisel veriler’de yer alan Fabrika ayarlarına geri dön seçeneğine basın. Gerekli olan onaylamaları verdikten sonra Her şeyi sil diyerek işlemi başlatabilirsiniz. 

 

Bu yazımızda sizlerle Whatsapp son görülme dondurma hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir