Programlama Dilleri

Pubg hassasiyet kodları

Pubg hassasiyet kodları hakkında detaylı bilgilere bu sayfa üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Kodmatik.net adresinden oyun bilgileri ve kodları hakkında mecraları hakkında çok detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

İlk olarak, Pubg Hassasiyet kodları hakkında merak ettiğiniz tüm işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Dünya üzerinde en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Pubg oyunu içerisinde nişangah hassasiyet kodları önemli bir yer tutmaktadır. Ünlü Battle Royale şirketinin üretimi olan Pubg Mobile en iyi grafik kalitelerine sahip bir oyundur. 

Oyuna gelen yeni güncellemeler ile birlikte gamerler için mükemmel oyun deneyimleri de gelmiştir. Üstelik kullanıcılar keskin hassasiyet kodları sayesinde arkadaşlarıyla birlikte kıyasıya bir yarış içerisinde gireceklerdir. 

 

Hassasiyet ayarları 16 karakterlik bir kod yardımıyla yapılabilir. Bu içerik, oyuncuların daha iyi oyun için kullanmaları için en iyi hassasiyet kodlarını paylaşmaktadır.


Kopyalama için 2022’de PUBG Hassasiyet kodları

Oyuncular her zaman en iyi ayarları elde etmek için kopyalanacak potansiyel hassasiyet kodları ararlar. Böylelikle oyunda diğer oyuncuların kontrollerini ve hassasiyet ayarlarını kullanmak en kolay yöntemdir.

İşte oyuncuların Battlegrounds Mobile India’da kopyalayıp kullanabilecekleri iki hassasiyet kodu:

 • 7052-8888-0533-4852-899
 • 7052-8888-0533-4852-901

Ancak, Battlegrounds Mobile India’daki bazı yeni başlayan oyuncular, oyunda hassasiyet kodlarının nasıl uygulanacağı konusunda doğru bilgiye sahip olmayabilir. BGMI’da bir hassasiyet kodu kullanmak için adım adım bir kılavuz :

 1. İlk önce Battlegrounds Mobile India’yı açın ve Ayarlar menüsüne gidin.
 2. Ayarlarda hassasiyet ayarlarına gidin.
 3. Hassasiyet kodunu kullanmak için ‘Düzen Yönetimi’ seçeneğine dokunun.
 4. Düzen yönetimi seçeneğinde, ‘Arama Yöntemi’ düğmesini tıklayın.
 5. Arama yöntemine tıkladıktan sonra oyuncular hassasiyet kodunu yapıştırma seçeneğine sahip olacaklar.
 6. Oyuncular kodu kopyalayıp kutuya yapıştırabilir ve önizlemeye dokunabilir.
 7. Duyarlılık kodunda duyarlılık ayarları kullanılan oyuncunun adını gösterecektir.
 8. Oyuncular ayrıca farklı hassasiyet ayarları değerlerinde bir artış veya azalma göreceklerdir.
 9.  Son olarak yeni hassasiyet ayarlarına geçmek için Tamam’a tıklayın.

Kısacası Oyuncuların yeni hassasiyet ayarlarını kullanırken antrenman alanlarını ziyaret etmeleri önerilir. Farklı kapsamlarda ve TPP ve FPP perspektiflerinde hedef aktarımı ve geri tepme kontrolünü daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte düşman oyuncularla savaş durumlarında yeni duyarlılığın nasıl çalıştığını görmek için TDM modunu da ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Minecraft tnt yapımı 

Bu yazımızda sizlerle Pubg hassasiyet kodları hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir