Kargo

PTT İşyerine Sevk Edildi Ne Demek?

Ptt işyerine sevk edildi ne demek ? Ptt Merkezine sevk işlemi gerçekleşti Ne Demek ? Gibi aklınıza gelecek tüm soruların cevaplarına sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Kargo gönderim aşamasında karşılaştığınız sorunları ve diğer detayları yorum kısmında belirterek cevap bulabilirsiniz. Kargo takip terimleri zamanla kullanıcılar tarafından merak edilmeye başlamıştır. E-ticaret sektörünün bel kemiği lojistik sektör şüphesiz kargo firmalarıdır. Sitemizde bulunan kargoculuk terimleri sayesinde merak ettiğiniz tüm terimlerin anlamlarına ulaşabilirsiniz. 

Kargo Bilgileri için tıklayınız.

PTT işyerine sevk edildi ne demek?

Ptt işyerine sevk edildi kelime anlamı olarak paketinizin göndermiş olduğunuz ilin şubesine gönderilmesi anlamına gelmektedir. Kargonuz göndermiş olduğunuz ilden çıkarak çeşitli aktarım bölgelerine sevk edilmektedir. Kargo dağıtım şubeleri ve kargonuzun geleceği dağıtım şubesi irtibat numaralarını sitemiz üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Ptt işyerine sevk aşamaları ortalama 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bulunduğunuz ilin dağıtım günlerini göz önünde bulundurmanızda yarar vardır. 

 

Kargo ne zaman teslim edilir?

Kargo ne zaman teslim edilir sorusunun cevabı dağıtım yapan Ptt merkezi ile doğru orantılıdır. Kargonuz Ptt şubesine ulaştığında takip ekranında Ptt İşyerine Geldi ibaresini göreceksiniz. Özel günler ve yoğun zamanlarda kargonuz aynı gün dağıtıma çıkmayabilir, bu gibi durumlarda kargo sorgulama ekranında Dağıtıcıya Verildi-Cihet No ifadesini görebilirsiniz. Paketiniz gönderim için en yakın şubeye geldiğinde Cihet hazırlama listesine eklendi ibaresi sisteme girilir. Bu aşamadan sonra paketiniz en kısa sürede tarafınıza teslim edilecektir. 

 

Sizlere bu yazımızda PTT İşyerine Sevk Edildi Ne Demek? adlı içeriği anlattık. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Diğer Yazılarımıza Göz Atmayı Unutmayınız.

Kargo Zimmet Edildi Ne Demek 

Kargo Taşıma Aşamasında Ne Demek

İsimle Kargo Sorgulama

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir