Kargo

Mng Kargo Çalışma Saatleri

Mng Kargo Çalışma Saatleri sabah erken saatlerde hizmet vermeye başlayarak yoğun bir şekilde performans sergilemektedir. Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen Mng kargo firması saat kaçta çalışmaya başlıyor gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına sitemiz aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. 

Mng Kargo Çalışmaya Kaçta Başlıyor ?

Mng kargo firması diğer kargo firmaları gibi sabah ilk iş aktarma kargoları teslim almaktadır. Ofis çalışanları ve şube çalışanları sabah 8:30’da hizmet vermeye başlamaktadır. Gün boyunca kargo dağıtımı ve teslim alma işlemleri devam etmektedir. Son kargo kabul saati olarak akşam 18:00 saati olarak belirlenmiştir.

Mng Kargo Hafta Sonu Çalışıyor Mu ?

Mng kargo firması hafta sonu da kullanıcılarına hizmet vermektedir. Resmi tatil günleri ve pazar günleri hariç sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Cumartesi günü çalışma saatleri 08:30 ile 14:00 arasındadır. Hafta sonu kargo dağıtım işlemleri devam etmektedir. 

Mng kargo firması tarafında kabul ettiği tüm kargoları ve paketleri sağlıklı ve en hızlı şekilde teslim etmek için çalışmaktadır. Kargo firması genellikle adrese dağıtım işlemlerini kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Dağıtım personelleri adresinize geldiğinde adresinizde bulunmazsanız kargonuz dağıtım şubesine geri gidecektir. 

Kargo şubesinin adres bilgilerine erişmek için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bu sayede kargo firmasına ait adres ve telefon bilgilerine erişebilirsiniz. 

 

MNG Kargo Çalışma Saatleri

Mng kargo çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.  Pazar günleri dağıtım yapılmamaktadır. 

Pazartesi: 08.30 – 18.00
Salı: 08.30 – 18.00
Çarşamba: 08.30 – 18.00
Perşembe: 08.30 – 18.00
Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 08.30 – 14.00
Pazar: Hizmet Vermemektedir.

 

Mng Kargo Cumartesi Açık Mı ?

Mng Kargo firması cumartesi günü sabah 08:30 ve öğlen saat 14:00’a hizmet vermektedir. Ayrıca cumartesi günleri dağıtım işlemleri ve kargo alım işlemleri kesintisiz olarak devam etmektedir. 

Mng Kargo Pazar Günü Açık Mı ?

Kargo firması genel olarak haftanın 6 günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Mng kargo firması pazar günü hizmet vermemektedir. 

 

Kargo firmaları hakkında merak ettiğiniz diğer içeriklere göz atayı unutmayınız. 

Mng Kargo Acente Şartları Ve Maliyetleri

Mng Kargo Araç Kiralama İşlemleri

Sitemizde yayınlanan içerikler okuyucularımıza bilgi amaçlı hazırlanmıştır. İçeriklerden meydana gelecek zarar ve diğer kayıplardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantımız bulunmamaktadır. İçeriklerde güncelleme tespit ettiğinizde bizlere “Bize Ulaşın” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir