Kargo

Mng Kargo Acente Şartları ve Maliyeti

Mng Kargo Acente Şartları ve Kazançları hakkında detaylı bilgi verdiğimiz bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Son günlerde yapılan güncellemeler ile birlikte franchise başvuru yapma aşamalarını sizler için düzenledik. E-ticaret sektörünün ülkemizde hızla gelişmesinden dolayı kargo şubeleri yeterli potansiyeli karşılayamamaktadır. Bu eksiklikten kaynaklı kargo firmaları şube ağlarını giderek arttırmaktadır. Mng kargo acentelik başvurularını dönem dönem toplamaktadır. Son acentelik başvurularında istenen başvuruları şartlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

 

MNG Kargo Bayilik Şartları Nelerdir?

Mng kargo bayilik şartları oldukça fazladır. Lojistik sektöründe önde gelen firmanın şubesi olmak için belli başlı kriterleri sağlamanız gerekmektedir. Şartlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Acente başvurusu yapacak kişinin en az lise veya dengi diploması olması gerekmektedir.
  • 25 yaş ve üzeri ve askerlik ile ilişiği olmaması gerekmektedir.
  • Kargo şubesi açacağı dükkanın yeterli özelliklere sahip olması gerekmektedir.
  • Acente başvurusunu yapmış olması gerekmektedir. ( online siteden bilgi edinebilirsiniz. )
  • Minimum kargo sektöründe 2 yıl deneyimi olması gerekmektedir. 

 

MNG Kargo Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Mng kargo bayilik başvuruları dönemsel olarak kabul edilmektedir. Kargo resmi sitesini takip ederek dönemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sitede bulunan acente başvuru formunu doldurarak da dönem harici başvurunuzu iletebilirsiniz. Kargo şubesi açacak bireylerden belirli bir sermayeye sahip olması istenmektedir. İşlek bir bölgede olan şube için yaklaşık 450 bin tl kadar sermaye gereksinimi gerekmektedir. Bu ücretler araçlar, personel, yeterli sayıda cihaz vs. ihtiyaçlar içindir. 

MNG Kargo Acente Girişim Destekleri

Mng kargo acente destekleri gün geçtikçe geliştirilmektedir. Kargo bayilik başvurunuz onaylandıktan sonra birçok girişime dahil olabilirsiniz. Şirketin sizlere sağladığı destekler aşağıda listelenmiştir.

  • Konum desteği
  • Deneyimli personel desteği
  • Reklam kampanyaları desteği
  • Bölge Koruması

 

Mng Kargo Araç Kiralama için tıklayınız

Sizlere bu yazımızda Mng Kargo Acente Şartları hakkında bilgi aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir