Minecraft

Minecraft maden fırını nasıl yapılır

Minecraft maden fırını nasıl yapılır sorusunun cevabı için sitemizde yer alan içerikleri tercih edebilirsiniz. Minecraft oyununda ve diğer oyunlarda geçerli e-pin hediyelerini kazanmak için bu içeriğe yorum bırakan ilk 3 kişiden biri olmalısınız. Oyun içi Maden Ocağı, metal öğeleri ve cevheri bir Ocağın iki katı hızında eritmek için kullanılan bir araçtır. Ürettiğiniz malzemeler sayesinde zırh ve gelişmiş silahlara sahip olabilirsiniz. Maden genel amaçlı bir blok fırın olarak kullanıldığından, ancak özellikle cevher ve metalle ilgili öğeleri eritmek için kullanışlı olduğundan, Minecraft oyuncularının hızlı bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Cephaneliklerine bu faydalı bloklardan birini eklemek isteyen oyuncular, bunun kolay olduğunu öğrenmekten memnun olacaklardır. Madenler için tüm işçilik malzemeleri Minecraft’ın üst dünyasının derinliklerinde elde edilebilir. Bu içeriğimizde sizlere Minecraft oyuncusunun kendi fırınını nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Bu içeriğe yorum yaparak E-pin ödülü kazanabilirsiniz.

 

Minecraft’ta Maden Fırını Nasıl Yapılır?

Minecraft fırını nasıl yapılır sorusunun cevabı için bu sayfada verilen talimatları dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Başarılı bir maden fırını yapmak için öncelikle tüm üretim bileşenlerine sahip olmalısınız. Minecraft izleyicisinin büyük bir kısmı düzenli olarak fırın kullanıyor. Madencilik yapmak için Minecraft oyuncularının yalnızca sekiz parke taşını bir zanaat masasına monte etmesi gerekir. Üretim penceresinde kalan tek boşluk orta boşluk olmalıdır.

Maden fırını yapım adımları

 

Oyuncular ayrıca fırın için parke taşı toplarken fazladan kırık parçaları toplamayı unutmamalıdır. Bunlar işe yarayacak ve fırının hazırlık sürecini hızlandıracaktır. Bir maden inşa etmek için oyuncunun bir çalışma tezgahında bir fırın, üç yassı taş ve beş demir külçeyi birleştirmesi gerekir. Pürüzsüz taş, taş blokların kömür gibi bir yakıtla fırında eritilmesiyle elde edilebilir. Oyuncular bunları sihirli bir tel kazmayla kaya madenciliği yaparak veya parke taşını yakıtla çalışan bir fırında eriterek elde edebilirler. Demir külçeleri, demir cevherinin yakıt kaynağı olan bir fırında eritilmesiyle elde edilebilir. Demir cevheri, Minecraft dünyasının derinliklerinde, genellikle mağaralarda, madenlerde, dağ geçitlerinde ve diğer yer altı konumlarında bulunabilir. Son olarak, Minecraft oyuncularının demir cevheri çıkarmak için en azından bir taş kazmaya veya daha iyisine ihtiyacı olacak. Oyun boyunca doğal olarak oluşan yapılarda çeşitli sandıklarda demir külçeler de bulunabilir. Bir Minecraft oyuncusu tüm bileşenleri bir araya getirdikten sonra bunları çalışma tezgahında bir araya getirebilir.

İlginizi Çekebilir: Minecraft bot yapımı 

 

Bu yazımızda sizlerle Minecraft maden fırını nasıl yapılır hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

 

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir