Minecraft

Minecraft harita yapımı

Minecraft harita yapımı hakkında işinize yarayacak tüm içeriklere sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca bu gönderinin altına yorum yapan ilk 3 kişiden birisi olun ve e-pin kazanma şansını yakalayın. Oyun içerisinde var olan bileşenleri yapmak son derece basittir. Sitemiz üzerinde bazı aramalar yaparak sizlerde kendi istediğinize göre özgür bir dünya inşa edebilirsiniz. 

 

 

 

Bir harita yapmak için hazırlama tablosunu açın. 1 pusulayı ızgaranın ortasına yerleştirin, ardından kalan kutuları kağıtla doldurun ve envanterinize sürükleyin.

Haritalar, bir maceradan eve dönüş yolunuzu bulmaktan geniş üssünüzün dev bir tepeden görünümüne sahip olmaya, hatta duvarlarınıza asmak için devasa sanatlar yapmaya kadar Minecraft’ta pek çok şey için gerçekten harika! 

 

Bir harita yapmak biraz daha gelişmiş olsa da, özellikle bir oyuncu oyuna ve mekaniğine daha alışkınsa, oyunun oldukça başlarında yapılabilir. Haritalar gerçekten ilginçtir ve hayatta kalma amaçlarına ek olarak oyundaki üsler. Ve evler için sanat yaratmak için kullanılabilir.

 

Yaratıcı Modda bir haritayı nerede bulabilirim?

Haritalar, reklam öğesi menüsünün Çeşitli bölümünde bulunabilir.

 

Minecraft’ta Harita yapmak için neye ihtiyacınız var?

Bir harita oluşturmak minecraft’ta  şunlara ihtiyacınız olacak:

  1. Üretim Masası
  2. 8 Kağıt
  3. 1 Pusula

 

Minecraft’ta Harita Nasıl Yapılır?

 

Adım Adım Kılavuz(Resimlerle):

Minecraft’ta bir harita yapmak için izlemeniz gereken adım adım resimli kılavuz:

İlk olarak bir harita yapmanın ilk adımı, bir işçiliği masası yapmaktır. Bir işçiliği masası yapmanın ilk adımı, yakın zamanda elde edilen kütükleri ahşap kalaslara dönüştürmektir. 

Son olarak, Ahşap kalaslar yapmak için, aşağıda gösterildiği gibi, hayatta kalma envanteri hazırlama tablosundaki yuvalardan birine toplanan kütükleri yerleştirmeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilir: Minecraft yatak yapımı

Bu yazımızda sizlerle Minecraft harita yapımı  hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir