Oyun

Metin2 karakter silme kodu yanlış hatası çözümü

Metin2 karakter silme kodu yanlış hatası çözümü hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz. Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen metin 2 oyunu içerisinde kullanıcılar birçok hata ile karşı karşıya gelmektedir. Sizlerde oyun içerisinde karşılaştığınız hatalarını yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

 

Metin2 oynamaya başlamak için öncelikle siteye giriş yapmalı ve kayıt olmalısınız. Siteye kayıt olduktan sonra oyuna giriş yapıp bir imparatorluk seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bunlar Kanno Rookie, Harujo ve Kanno’dur. Her imparatorluğun bir amacı vardır. Bu nedenle hangi imparatorluğun seçileceği çok önemlidir. Oyunda seviyenizi yükseltebileceğiniz bazı alanlar var.

Bu alanlardaki şeyleri kesmek için eşyalarını yükseltmen gerekecek. Sahip olduğunuz eşyaları geliştirmek için demirciye gidebilirsiniz. Eşyalar +9’a kadar yükseltilebilir. Düşük seviye eşyalar sadece +6 paraya kadar basılabilir. Sonra sizden farklı şeyler istemeye başlar. Premium öğeler +4’e kadar çıkarılabilir. Oyunun temel amacı, sahip olduğunuz eşyaların seviyesini, karakterlerinizin seviyesini, statülerini ve becerilerini arttırmaktır. Seni gerçekten mutlu eden şey, yapmak için çok uğraştığın kılıçları ve eşyaları kullanmak ve rakip oyuncularla savaşmak.

 

İçindekiler

Karakter silme kodu yanlış hatası çözümü

Oyun içerisinde zaman zaman bazı karakterleri silmeniz gerekebilir. Silme işlemi esnasında karşınıza hata mesajı geldiğinde aşağıda verilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır.  

 

Karakter silme adımları nasıl yapılır ?

Oyun içerisinde istemediğiniz bir karakteri silmek için aşağıda verilen adımları takip etmeniz yeterlidir. Bu işlemler sırasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. 

 

1- Silmek istediğiniz karaktere tıklayarak oyuna giriş yapınız.

2- Oyuna giriş yaptıktan sonra karakter değişimine tıklayınız.

3- Tekrar silmek istediğimiz karaktere giriş yapıp oyuna giriniz.

4- Son olarak çıkış yapıp Tekrar oyuna bağlanarak sorunun çözüldüğünün farkına varacaksınız.

 

Oyun kategorisi ile alakalı diğer içeriklerimize göz atmak için tıklayınız. 

Bu yazımızda sizlerle Metin2 karakter silme kodu yanlış hatası çözümü hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir