Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir - kodmatik.net

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir ne demek ? Kargom kabul edilmedi yapmam gereken işlemler aklınıza gelen tüm soruların cevaplarını sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Aras kargo şirketi başta olmak üzere diğer kargo şirketlerinin takip ekranlarında kargonuz kabul edilemedi gibi bir ibare görebilirsiniz. Kargonuzun son durumunu izlemek için sitemizde bulunan takip ekranları kullanabilirsiniz. Ayrıca içerik ile alakalı aklınıza takılan soru ve diğer detayları yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir ne demek?

Kargonuz kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir. Bu ibareyi gördüğünüz anda aklınıza gelmesi gereken ilk düşünce kargo kuryelerinin sizleri adresinizde bulamamasıdır. Kargo firmaları sizleri adresinizde bulamadığı durumlarda kargo takip ekranlarına bu ibareyi düşmektedirler. Adınıza çıkan paketiniz adreste olmamanız nedeniyle dağıtım şubesine geri gönderilme ihtimali çok yüksektir. Kargo takip panelinden aldığınız kargo şubesine dair bilgileri sitemiz üzerinde araştırma yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kargonuz kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir 

Kargonuzun kabul edilememesi sorunları sadece adreste bulunamadığınız anlamına gelmemektedir. Kargo kuryeleri mesai saatleri içerisinde dağıtıma yetiştiremediği kargolar için bu ibareyi not düşebilmektedir. Paketinizin adresinize gelip gelmeyeceğini en yakın şubenizi arayarak öğrenebilirsiniz. Kargonuzun tekrar dağıtıma çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi almadan adresinizden ayrılmamanızı öneriyoruz. 

Evde olduğum halde teslim edilmedi ne yapabilirim?

Bazen kargolarınız evde olduğunuz halde teslim edilmeyebilir. Bu durumlarla karşılaştırdığınızda aklınıza gelebilecek birkaç farklı yol vardır. Öncelikle kargo bilgi ekranına teslim edilemedi ibaresi düşüldüğünde paketinizin tekrar dağıtıma çıkma ihtimali çok düşüktür. Bu yüzden kargo şubenizi arayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

 

Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur.

Sizlere bu yazımızda Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir hakkında bilgi aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.