Kargo

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir ne demek ? Kargom kabul edilmedi yapmam gereken işlemler aklınıza gelen tüm soruların cevaplarını sitemiz üzerinden rahatlıkla erişebilirsiniz. Aras kargo şirketi başta olmak üzere diğer kargo şirketlerinin takip ekranlarında kargonuz kabul edilemedi gibi bir ibare görebilirsiniz. Kargonuzun son durumunu izlemek için sitemizde bulunan takip ekranları kullanabilirsiniz. Ayrıca içerik ile alakalı aklınıza takılan soru ve diğer detayları yorum kısmında belirtebilirsiniz. 

Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir ne demek?

Kargonuz kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir. Bu ibareyi gördüğünüz anda aklınıza gelmesi gereken ilk düşünce kargo kuryelerinin sizleri adresinizde bulamamasıdır. Kargo firmaları sizleri adresinizde bulamadığı durumlarda kargo takip ekranlarına bu ibareyi düşmektedirler. Adınıza çıkan paketiniz adreste olmamanız nedeniyle dağıtım şubesine geri gönderilme ihtimali çok yüksektir. Kargo takip panelinden aldığınız kargo şubesine dair bilgileri sitemiz üzerinde araştırma yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kargonuz kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir 

Kargonuzun kabul edilememesi sorunları sadece adreste bulunamadığınız anlamına gelmemektedir. Kargo kuryeleri mesai saatleri içerisinde dağıtıma yetiştiremediği kargolar için bu ibareyi not düşebilmektedir. Paketinizin adresinize gelip gelmeyeceğini en yakın şubenizi arayarak öğrenebilirsiniz. Kargonuzun tekrar dağıtıma çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi almadan adresinizden ayrılmamanızı öneriyoruz. 

Evde olduğum halde teslim edilmedi ne yapabilirim?

Bazen kargolarınız evde olduğunuz halde teslim edilmeyebilir. Bu durumlarla karşılaştırdığınızda aklınıza gelebilecek birkaç farklı yol vardır. Öncelikle kargo bilgi ekranına teslim edilemedi ibaresi düşüldüğünde paketinizin tekrar dağıtıma çıkma ihtimali çok düşüktür. Bu yüzden kargo şubenizi arayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

 

Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur.

Sizlere bu yazımızda Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir hakkında bilgi aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Bu içeriğin sponsorları:

Whm Clinic

5 thoughts on “Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir

 • -Evdeki Bekleyen

  Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir çok ilginç bir durum gerçekten. Tüm gün evdeydik kargo firması bu notu düşüp kargomuzu getirmedi.

  Yanıtla
  • Merhabalar kargo şirketleri bazen gerekli ürünün ağırlığından bazen de mesafeden dolayı bu notu düşerek kargolarınızı teslim edememektedir.

   Yanıtla
 • Lova

  Merhaba ben trendyoldan bir ürün sipariş ettim aras kargo ile geldi ürün geldiğinde kargocuyla beraber kırık olduğunu fark ettik ve nasıl yapıcağımızı sorduğumda geri götürücem iade olacak dedi sisteme giriceğini söyledi sistemde hasar görmesi sebebi ile teslim edilememiştir yazıyordu normalde teslim alsaydım kargo kodu oluşturup gönderecektim ama teslim almadan iade oldu ürün şubede ertesi gün bir kargom daha vardı aynı kişi sordum durumu tutanak tutulması lazım m normalde dedi arayayım şubeyi tutsunlar dedi aradı, daha sonrasında firmanın sitesine baktığımda bu sefer kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir yazıyordu şubede bekledi 3 gün şimdi kargo geri gittiğinde ürünün parasını naısl alabilirim çünkü uygulamada kargoda gözüküyor iade kodu oluşturmadığım için doğal olarak araştırdım hiçbir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
  • Merhabalar bu sorun için Trendyol müşteri hizmetleri numarasını doğrudan aramanızı tavsiye ediyoruz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir