Kargo

Jetizz Kargo Nedir ?

Jetizz Kargo olarak bilinen kargo firmasının arkasında Aras kurye altyapısı ve gücü bulunmaktadır. Günümüzde satıcı ile alıcıları biraya getiren aracı kurumlar şüphesiz e-ticaret siteleridir. Ancak e- ticaret sitelerine düşen rol kadar bir o kadar önemli detaylarda bulunmaktadır. Bu detaylardan ilki hızlı teslimattır. Aras kargonun girişimi ile piyasaya sürülen Jetizz Kargo paket tesliminde yeni çözümleri beraberinde getirmektedir. 

Jetiz Kargo 

Jetizz Kargo ile ilgili merak ettiğiniz tüm içerikleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Hızlı teslimat avantajları sunan firma yenilikçi projeler ile desteklenmektedir. Bu projelerden bazıları;

  • Randevulu Teslimat 
  • İade Toplama
  • Aynı Gün Uçak
  • Saatli Teslimat
  • Aynı Gün Teslimat
  • Jet Kargo

Tüm bu avantajların yanı sıra Jetiz kargo şirketi paketlerin ve kargoların güçlü otomasyon sistemleri ile birlikte canlı bir şekilde izlemeyi vaat ediyor. Bu yöntemler birlikte işletme ile müşteriler arasındaki kargom nerede gibi oluşan olumsuzlukları büyük oranda gidermeyi planlıyor.

Jetizz Kargo Takip

Jetizz Kargo Takip kodları resmi web sitesinde sağ üst kısımdan ulaşılabilir. Ayrıca kargo firmasının müşteri destek hattını ve mobil uygulamasını kullanarak da kargonuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Jet kargo hizmeti sayesinde kargolarınız ertesi gün en geç saat 10:00’a kadar sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca anlaşmalı olduğu firmalar ile sürekli iletişim halinde olan kargo firması saat 14:00’a kadar topladığı kargoları aynı gün teslim edebilme özelliğine sahiptir. Teslim alınan kargolar aynı gün saat 23:00’a kadar teslim edilmektedir.

 

 

 

Sizlere bu yazımızda Jetiz Kargo şirketi kime aittir isimli içeriğimizi aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir