Teknoloji

İphone Toplu Rehber Silme

iPhone toplu rehber silme adımları için bu sayfada verilen içerikler tam da sizlere göre. Kişi listenizi toplu olarak temizlemek mi istiyorsunuz ? Bunu yapmak isteyebileceğiniz birçok neden vardır ve bunlardan en önemlisi, Gmail ve Outlook gibi uygulamaların telefon listenize birden fazla kişi ekleyebilmesidir. Buradaki sorun, genellikle bu kişileri aramanız veya kısa mesaj göndermeniz ve yalnızca onlara e-posta göndermeniz gerekmemesidir. Bununla birlikte, bugün size aynı anda iPhone’daki birden fazla kişiyi silmenin en iyi yolunu göstereceğiz.

 

Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

Aynı Anda iPhone Toplu Rehber Silme Adımları

Toplu olarak rehberinizdeki kişileri nasıl silebilirsiniz ? Bu adımlar sayesinde sizlerde rehberinizdeki kişileri toplu olarak temizleyebilirsiniz. 

Mac kullanın

iPhone’lar sizi kişileri birer birer silmek ve birden çok ayardan geçmek zorunda olmakla sınırlandırsa da, Mac’ler kişi listesini çok daha kolay düzenlemenizi sağlar. Aşağıdaki adımları takip et:

  • Mac’inizdeki Kişiler uygulamasına erişin ;
  • Silmek istediğiniz kişileri seçin (bunu shift tuşuna basarak ve kişileri tıklayarak yapabilirsiniz);
  • Kişileri seçtikten sonraki adım Sil düğmesini tıklamaktır .

Windows PC kullanın

Bir Mac’iniz yoksa endişelenmenize gerek yok çünkü bunu yapmanın alternatif bir yolu var. Bir tarayıcıda iCloud’a erişerek her zaman farklı bir işletim sisteminde çalışan bir PC kullanabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip et:

  • Chrome’u veya herhangi bir tarayıcıyı açın ;
  • com’a erişin ve giriş bilgilerinizi yazın;
  • Kişiler simgesini seçin ;
  • Silmek istediğiniz kişileri vurgulayın;
  • Klavyenizdeki Sil düğmesini tıklayın (ok tuşlarının üzerinde).

 

Yukarıda listelenen kılavuzlarda görebileceğiniz gibi, aynı anda iPhone’lardan birden fazla kişiyi silmek oldukça basittir. Tek gereksinim, bunu yapmanıza yardımcı olacak bir Mac veya PC’nizin olmasıdır. 

Dikkatinizi çekebilir: iPhone Kamera Siyah Ekran Sorunu 

Bu yazımızda sizlerle İphone Toplu Rehber Silme hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir