Teknoloji

İphone Emojileri Kopyala Yapıştır

İphone Emojileri Kopyala Yapıştır adlı içeriğimizi okuyarak sizlerde Apple marka cihazlarda bulunan emojileri rahatlıkla kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen Apple cihazlarla birlikte bu cihazlarda kullanılan bileşenler de popüler olmuştur. Yaptığımız yazışmalarda duygu ve düşüncelerimizi ifade etmek için emojileri oldukça fazla kullanırız. 

Peki mesajlaştığımız kişinin kullandığı cep telefonu İOS işletim sistemine sahip ise ve bizlerin cep telefonu Android işletim sistemine sahipse ne yapacağız ? 

Tüm teknolojik sorunlarınıza çözüm bulan Kodmatik.net ailesi bu sorununuza da İphone Emojileri Kopyala Yapıştır methoduyla sizlerle. 

İphone Emojileri Kopyala

😀 😃 😄 😁 😆 😅 😂 🤣 🥲 ☺️ 😊 😇 🙂 🙃 😉 😌 😍 🥰 😘 😗 😙 😚 😋 😛 😝 😜 🤪 🤨 🧐 🤓 😎 🥸 🤩 🥳 😏 😒 😞 😔 😟 😕 🙁 ☹️ 😣 😖 😫 😩 🥺 😢 😭 😤 😠 😡 🤬 🤯 😳 🥵 🥶 😱 😨 😰 😥 😓 🤗 🤔 🤭 🤫 🤥 😶 😐 😑 😬 🙄 😯 😦 😧 😮 😲 🥱 😴 🤤 😪 😵 🤐 🥴 🤢 🤮 🤧 😷 🤒 🤕 🤑 🤠 😈 👿 👹 👺 🤡 💩 👻 💀 ☠️ 👽 👾 🤖 🎃 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾

İphone Emojileri Yapıştır

 

👋 🤚 🖐 ✋ 🖖 👌 🤌 🤏 ✌️ 🤞 🤟 🤘 🤙 👈 👉 👆 🖕 👇 ☝️ 👍 👎 ✊ 👊 🤛 🤜 👏 🙌 👐 🤲 🤝 🙏 ✍️ 💅 🤳 💪 🦾 🦵 🦿 🦶 👣 👂 🦻 👃 🫀 🫁 🧠 🦷 🦴 👀 👁 👅 👄 💋 🩸

İphone Emojileri Neden Önemlidir ?

İphone emojileri genellikle android kullanıcılar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Son olarak İphone cihazlara göndereceğiniz sms emojileri Android cihazlar tarafından gönderildiğinde desteklenmeme sorunu ile karşı karşıya gelmektedir. 

 

Android Cihaza İphone Emojisi Nasıl Yüklenir ? 

Android cihazınıza iphone emojileri yüklemek son derece basit bir işlemdir. Google play store uygulamasına girerek İphone Emoji uygulamasını indirebilirsiniz. 

 

Dikkatinizi çekebilir: İphone Toplu Rehber Silme

Bu yazımızda sizlerle İphone Emojileri Kopyala Yapıştır  hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

 

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir