İnstagram

Instagram Yaş Sınırı Hesabım Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram Yaş Sınırı Hesabım Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür? sorusuna yanıt bulmak için bu içerik tam da sizlere göre. Android ve iOS iPhone uygulamasında yaş gereksinimleri nedeniyle engellenen Instagram hesabı nasıl geri yüklenir. Yaş nedeniyle Engellenen Instagram Hesabı ile ilgili sorunları olan bir IG kullanıcısıysanız, nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenmek için bu makaleye başvurabilirsiniz.

 

Şu anda birçok kullanıcı, hala 13 yaşından küçük oldukları için sorun yaşıyor veya Instagram hesaplarının engellendiğini düşünüyor. Bu yüzden Instagram uygulamasını kullanan herkesin başına böyle bir şey gelebilir elbette. Bunun bazı kullanıcılarda her zamanki gibi giriş yapamayacakları için endişe yarattığı söylenebilir. Hepimizin bildiği bir şey var ki, Instagram uygulaması dünyada çok sayıda kullanıcısı olan bu günlerde en popüler sosyal medyalardan biri haline geldi.

 

Nitekim şu anda Instagram, giderek daha fazla kullanılan özellikler aracılığıyla çok büyük yenilikler yaptı. Popüler olanlar, Instagram uygulaması aracılığıyla çeşitli eğlence türleri için kolayca kullanılabilen filtre efektleri gibidir. Tüm bunlarla birlikte Yaş Nedeniyle Engellenen Instagram Hesapları ile ilgili bilgi ve çözümler için aşağıdaki bilgilere başvurabilirsiniz.

Yaş Nedeniyle Engellenen Instagram Hesabı Hakkında

Yaş nedeniyle Instagram hesabının bloke olması gibi sorunlar yaşayan hesabın nasıl geri getirileceği konusu şimdilik aranıyor. Dikkat etmeniz gereken şey, Instagram uygulamasının ülkenin çeşitli yerlerinde kullanılan dostane bir sosyal medya kullanıcı ortamı yaratarak büyümekte olmasıdır. Elbette, mevcut çeşitli özelliklerden yararlanabilen belirli bir yaşa veya yaşa göre kullanıcılar için bazı sınırlamalar vardır. Yaş dostu IG kullanımı oluşturmak için Instagram’ın en son politikaları ve kuralları ile 13 yaşın altındaki aktif IG kullanıcıları otomatik olarak yasaklanacaktır. En son Instagram politikaları ve kuralları, IG kullanıcılarının 21 yaşındaki kullanıcıların zihniyetine göre Instagram’da çeşitli türde videolar alabilmeleri için yapılan bir ankete dayanmaktadır. Bu nedenle zihinsel küçükler için, çeşitli Instagram videolarını görmeden çok fazla boş zaman harcarlarsa daha iyi olacaklardır.

Yaş Nedeniyle Engellenen Instagram Nasıl Geri Yüklenir

Bu içerikte sizlere yapmanız gereken birkaç kolay adımla Yaş nedeniyle Engellenen Instagram hesabını nasıl geri alacağınızı sağlayacaktır. Böylece yaş nedeniyle Instagram tarafından otomatik olarak yasaklanan hesapları geri yükleyebilirsiniz. Lütfen Instagram uygulamasını açın. Ardından kullanıcı adı ve şifreyi girin. Engellenen hesapla ilgili bir bildirim olacaktır. Ardından “daha ​​fazla” menüsüne tıklayın. Daha fazla bilgi hesap sayfası görünecektir. “Bize ulaşın” menüsünü seçiyorsunuz. Bundan sonra evet menüsüne tıklıyorsunuz ancak Instagram hesabınız bir işletme hesabıysa veya bir işletmeyi temsil ediyorsa. Kişisel bir hesap için hayır’a tıklayabilirsiniz. Ardından, Instagram profilinizde tam adınız veya hesap adınız olan Instagram’ın istediği sütunu dolduruyorsunuz. Kaydolmak için kullanılan son e-postayı girerek devam edin. Ardından şu an bulunduğunuz ülkeyi seçiyorsunuz. Gönder’e tıklayabilirsiniz. Ardından, Instagram’dan bir mesaj olup olmadığını kontrol etmek için E-postayı açın. Instagram‘dan bir yanıt bekleyebilir ve e-posta mesajında ​​verilen tüm talimatları uygulayabilirsiniz. Tamamlamak.

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Öne Çıkanlar Açılmıyor  

Bu içeriğimizde sizlere Instagram Yaş Sınırı Hesabım Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür? hakkında bilgilere değindik.

One thought on “Instagram Yaş Sınırı Hesabım Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür?

  • Anderson Nachbar

    Instagram Yaş Sınırı Hesabım Kilitlendi Sorunu Nasıl Çözülür? konusu hakkında gerek Türkçe gerek İngilizce birçok kaynak araştırdım. En çok işime yarayan içerik bu oldu. Teşekkürler.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir