İnstagram

İnstagram Son Görülme Kapalı Olanı Görme

İnstagram Son Görülme Kapalı Olanı Görme nasıl yapılır? Sizlerde günümüz popüler sosyal medyalarından biri olan İnstagram’da son görülmesini kapatmış olan kişileri görmek için bu içeriği dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz. Instagram, tüm dünyada kullanılan çok popüler bir sosyal medya platformudur. Platform üzerinde çok sayıda kullanıcının bulunması, farklı stratejilerin ve konuların geliştirilmesine yol açmıştır. Instagram’da anında kaç kişinin aktif olduğunu görmek kolaydır. Bugün neredeyse çoğu Instagram kullanıcısı, aktif olup olmadıklarını görmenin tek yolunun her iki tarafta da çevrimiçi özellikleri açmak olduğunu düşünüyor. Ama bu tamamen yanlış. Bazı kullanıcılar bu özelliği programla araştırırken, çoğu herhangi bir sonuca varamadı. Bir program olmadan Instagram’daki etkinliği görüntüleyin.

Instagram’da Son Görülme Kapalı Olanlar Nasıl Görünür?

İnstagram üzerinde var olan kullanıcıların son görülmelerini görmek için herhangi bir programa ihtiyacınız bulunmamaktadır. Sizlerde takip ettiğiniz bir kişinin son çevrimiçi olduğu saati kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yöntemi yapmanız için son görülmesini görmek istediğiniz kişinin son görülmesi kapalı olsa dahi son görülme bilgisine ulaşabilirsiniz. 

Sizlere verilen yöntem ile alakalı deneyimlerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

 

 

Instagram Son Görülmesi Kapalı Olan Birisinin Son Görülmesini Görme

Instagram son görülmesi kapalı olan birisinin son görülmesini görme işlemleri için aşağıda verilen yöntemleri uygulayabilirsiniz. 

 

 

1- Instagram > Ayarlar > Gizlilik > Etkinlik Durumu’na gidin. Her ikisi için aktif durumu etkinleştirir ve birlikte aktif olduğunuzu gösterir.

2- Ardından uygulamayı kapatın ve 5-10 saniye bekleyin.

3- Son aşamada ana sayfada sola kaydırarak canlı bölüme giriş yapın. Ancak canlı yayın başlatmamaya dikkat edin. Yukarıda, hesabınızda anında kaç kişinin fotoğrafıyla aktif olduğunu görebilirsiniz.

Yukarıda bahsedildiği gibi, en son kimin görüldüğünü görme süreci çok basittir. Canlı yayın kısmında kaç kişinin online olduğu bilgisi yoksa yukarıdaki yönteme göre uygulamayı kapatıp açın kesinlikle çıkacaktır. İzlemek istediğiniz kullanıcının aktivite durumu çevrim içi olsa dahi çevrim içi ise canlı yayın bölümünde aktifliği görünecektir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Onay Kodu Eski Hattıma Gidiyor Sorunu Çözümü?

Bu içeriğimizde sizlere İnstagram Son Görülme Kapalı Olanı Görme hakkında bilgilere değindik. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir