İnstagram

İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar Görünür Mü?

İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar kimler ? Önce çıkarılan hikayelerinize kimler göz attı ? Görmek için sitemizde yer alan bilgilere işinize yarayacaktır. Instagram Öne Çıkanlarınızı Kim Görüntüledi, Instagram kullanıcılarının bilmek istediği en yaygın soru, 24 saat sonra Instagram öne çıkanlarınızı kimin görüntülediğini görebiliyor musunuz? 

Ayrıca, kullanıcıların çoğu, onları takip etmeden Instagram hesaplarını görüntülemeyi ve stolklamayı tercih edebilir.

Instagram’da yeniyseniz ve 24 veya 48 saat sonra Instagram öne çıkanlarınızı kimlerin görüntülediğini görmek istiyorsanız, bu yazımıza bayılacaksınız.

İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar Nasıl Görülür ?

İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar, kimin görüntülediğini görme. Ne yazık ki, Instagram öne çıkanlarınızı kimin görüntülediğini görmenin bir yolu yok ve bunun arkasında kullanıcının gizliliğinin iyi bir nedeni var. İnstagram hikayesi ekledikten ortalama 24 saat sonra hikayelerinizi kimin görüntülediğini göremezsiniz.

Öne çıkanlar, yeni bir hikaye yayınladığınızda 24 saat sonra otomatik olarak kaybolacağından, esasen hikayenin gerçek bir parçasıdır.

Ancak yine de eski Instagram hikayelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu harika özelliğe erişmek için arşiv ayarlarını etkinleştirmeniz gerekir.

Arşivi etkinleştirdikten sonra, hikayenizi bir klasör gibi öne çıkanlara kaydedebilirsiniz ve otomatik olarak profilinizde görüntülenmeye başlayacaktır.

Birisi Instagram Öne Çıkanlarını Gördüğümü Görebilir mi?

Yeni bir Instagram hikayesi yayınladıktan sonra, izleyicinin kullanıcı adı listesini 24 saat boyunca görebilirsiniz. Bundan sonra otomatik olarak kaybolur ve kimse göremez. İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar listesini görmeniz son güncellemeler ile mümkün değildir. Aynı hikayeyi öne çıkarmak için eklerseniz, kullanıcı adlarını DEĞİL, yalnızca hikayeyi görüntüleyen kişilerin ‘sayısını’ görebilirsiniz.

Öne Çıkanlar Özelliği Nasıl Etkinleştirilir

Henüz bir Öne Çıkanlar oluşturmadıysanız, bunu Öykü Arşivinden veya mevcut hikayeden oluşturabilirsiniz. Verilen önerileri gerçekleştirmek için instagram arşiv özelliğini aktif etmeniz gerekmektedir.

İşte nasıl yapabileceğiniz

  • Instagram’ı açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Alt kısımdaki kişi simgesine dokunarak profil sayfanıza gidin.
 
  • Üst kısımda bulunan yatay çizgi simgesine dokunun ve ardından ayarlar seçeneğini seçin.
 
  • Şimdi Gizlilik’i seçin ve Hikayeye dokunun.
 
  • Daha sonra karşınıza çıkan Arşive Kaydet seçeneğini etkinleştirin.
 

İşte bu, bu seçenek etkinleştirildiğinde Instagram hikayelerinizi arşivlemeye başlayacak. Profil sayfasındaki saat simgesine dokunarak arşivlenen hikayeleri görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Nasıl Oluşturulur

İnstagram önce çıkanlar nasıl oluşturulur sorusunun cevabı için aşağıda bulunan maddeler tam da size göre. 

  • Profilinize gidin ve Yeni düğmesine dokunun.
  • Ardından, arşiv hikayelerinin listesini bulacaksınız, sadece hikayeleri seçin.
  • Adı verin ve Bitti düğmesine dokunun. Küçük resmine dokunarak da görüntüyü kapatabilirsiniz.
     

 

İlginizi Çekebilir: Instagram Fotoğraf İndirici

 

Bu yazımızda sizlerle  İnstagram Öne Çıkanlara Bakanlar adımlarını anlattık. Merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir