İnstagram

İnstagram Öne Çıkanlar Açılmıyor Hatası Çözümü

İnstagram Öne Çıkanlar Açılmıyor Hatası Çözümü hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu içerikten kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Instagram’da öne çıkanlar, profilinizde gösterebileceğiniz eski hikayelerdir. Bir hikaye 24 saatten önce görünür olacak, ancak bir vurgu sonsuza kadar görünür olacak. Herkese açık bir hesabınız varsa, öne çıkanlarınızı herkes görebilir.  Tüm bu bilgilerin yanı sıra24 saat sonra öne çıkanlarınıza kimin baktığını bilemezsiniz. Bazı durumlarda, öne çıkanlarınızdan bazıları yüklenemeyebilir veya profilinizde eksik olabilir.

Bu içeriğimizde, Instagram öne çıkanlarınızın neden yüklenmediğini , gösterilmediğini, kaybolmadığını veya kaybolmadığını öğreneceksiniz .

Instagram öne çıkanlarım neden kayboldu?

Instagram uygulamasındaki bir hata/aksaklık nedeniyle Instagram öne çıkanlarınız kayboldu . Yanlış bir tarih ve saat nedeniyle de olabilir.

Hatanın/aksaklığın birden fazla varyasyonu vardır. İlk olarak, vurgularınızın yarısı eksik veya kaybolmuş olabilir. İkincisi, vurgulamalarınız yüklenmeyebilir. Son olarak, öne çıkanlarınız müzikli bir fotoğraf olabilir. İnsanların aynı sorunla karşı karşıya olup olmadığını kontrol etmek için Twitter’da “Instagram öne çıkanları” araması yapın. Terimi aradıktan sonra, herhangi birinin bu terimle ilgili sorun yaşayıp yaşamadığını kontrol edin.

Instagram vurgulamalarının yüklenmemesi nasıl düzeltilir

Instagram öne çıkanların yüklenmemesini düzeltmek için öne çıkanlarınızı bir tarayıcıda görüntülemeyi deneyebilir ve uygulamaya geri dönebilirsiniz. Ayrıca “Arşivlemek için hikayeyi kaydet” özelliğini etkinleştirmeyi veya Instagram’ın eski bir sürümünü indirmeyi deneyebilirsiniz . Diğer sorun giderme yöntemleri arasında uygulamayı güncelleme, oturumu kapatıp açma, tarih ve saatinizi otomatik olarak ayarlama ve uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yer alır.

Her şey başarısız olursa, sorunun çözülmesi için 24 saat veya daha fazla beklemeniz gerekir (eğer bu bir sunucu tarafı sorunuysa).

Çözüm 1: Öne çıkanlarınızı bir tarayıcıda görüntüleyin ve uygulamaya geri dönün

 1. Instagram uygulamasından zorla çıkın.
 2. PC’de https://www.instagram.com/ adresine gidin .
 3. Hesabınıza giriş yapın ve profilinizi ziyaret edin.
 4. Instagram öne çıkanlarınızı görüntüleyin.
 5. Instagram uygulamasını yeniden açın.

Çözüm 2: “Hikayeyi arşive kaydet” seçeneğini etkinleştirin

 1. Instagram uygulamasını açın ve profilinize gidin.
 2. Menü simgesine dokunun ve “Ayarlar”ı seçin.
 3. “Gizlilik”i ve ardından “Hikaye”yi seçin.
 4. “Hikayeyi arşive kaydet”i etkinleştirin.

Çözüm 3: Instagram’ın eski bir sürümünü indirin (Android)

 1. Instagram uygulamasını Android cihazınızdan silin.
 2. https://instagram.en.uptodown.com/android adresine gidin .
 3. “Eski sürümler”i seçin.
 4. Instagram’ın eski bir sürümünü (APK) yükleyin.
 5. Instagram’ı açın, sorun çözülecektir!

Not: Bu yöntem yalnızca Android cihazlarda çalışır.

Çözüm 4: Önemli sorun giderme yöntemleri

 

 • Tarih ve saatinizi otomatik olarak ayarlayın : iOS cihazları için Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat > Otomatik Olarak Ayarla’yı açın.
 • Oturumu kapatın ve oturum açın : Instagram uygulamasını açın > Profil > Menü > Ayarlar > Oturumu kapat > Tekrar giriş yapın.
 • Uygulamayı güncelleyin : App Store veya Google Play Store’u açın, “Instagram” için arama yapın ve “Güncelle”yi seçin.
 • Kaldırma ve yeniden yükleme : Instagram uygulamasına uzun dokunun, silin ve App Store veya Google Play Store’dan yeniden yükleyin.
 • Bekleyin : Instagram kapalıysa, sunucu tarafındaki sorunların düzeltilmesi için 24 saat veya daha fazla beklemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir: Instagram Biyografileri Alt Alta Nasıl Yazılır?

Bu içeriğimizde sizlere İnstagram Öne Çıkanlar Açılmıyor  hakkında bilgilere değindik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir