İnstagram

İnstagram hikayeye gizlice bakma

İnstagram hikayeye gizlice bakma adımları için sitemizde verilen içerikleri tercih edebilirsiniz. Tanıdığınız bir kişinin Instagram hikayelerine bakmak istiyorsunuz ancak fark edilmek istemiyor musunuz? O halde yapmanız gereken adımlar bu sayfada. 

Instagram hikayesi, kullanıcıların tüm günlerini fotoğraf ve video şeklinde paylaşabilecekleri modern bir özelliktir. Tüm takipçilerin hikayelerinizi görebileceği, beslemenin üst kısmında bir slayt gösterisi biçiminde görünür. Yeni bir hikaye eklendiğinde profil fotoğrafının çevresinde renkli bir halka olacaktır. Bir hikayeyi tam ekranda görüntülemek için profil resmine dokunabilirsiniz ve hikaye en eskiden en yeniye kronolojik sırayla oynatılacaktır.

Ve elbette, bu hikayeler 24 saat sonra otomatik olarak kaybolacak.  Birinin hikayelerini her izlediğinizde, otomatik olarak Hikaye görüntüleyici listesinde listelenirsiniz ve kişi bunu bilir. Peki ya birinin Instagram hikayelerini anonim olarak görüntülemek isterseniz?

Aslında birinin Instagram hikayesini o kişi bilmeden Android, iPhone, Mac ve PC’nizden görüntülemenin bir yolu var.

Bu kılavuzda,İnstagram hikayeye gizlice bakmanın metotlarını  öğreneceksiniz.

İnstagram hikayeye gizlice bakma adımları

İnstagram hikayeye gizlice bakma adımları için aşağıda verilen yönergeleri dikkatlice okuyunuz. Verilen taktiklerin tamamı tarafımızdan denenmiş ve test edilmiştir. Ayrıca akınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

1. Kodmatik Anonim Instagram Hikaye Görüntüleyici

Birinin Instagram hikayesini onlar bilmeden görüntülemek için, kodmatik.net aracıyla Anonim Instagram Story Viewer’ı açın. Verilen kutuya IG kullanıcı adını girin ve gönder düğmesine dokunun. İşte bu, burada onların haberi olmadan hikayeleri görüntüleyebilirsiniz.

Özel Instagram hikayelerini onlar bilmeden görüntülemek istiyorsanız, Kodmatik aracıyla Özel Instagram Hikaye Görüntüleyici’yi kullanabilirsiniz.

2. Instagram Hikayelerini Gizlice Görüntüleme Hilesi

  • Instagram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Görmek istediğiniz hikayeyi onlar bilmeden bulun.
  • Görüntülemek istediğinizden önceki veya sonraki hikayeye dokunun.
 
  • Duraklatmak için bir hikayeyi basılı tutun ve parmağınızı biraz sola veya sağa kaydırın.
  • Bir sonraki hikayenin önizlemesini otomatik olarak oynatır.
 
  • Bunu yaparak, ‘görülen’ listelerinde listelenmeden hikayelerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

2. Instagram hikayeye gizlice bakma diğer yolu

Instagram hikayeye gizlice bakmanın bir diğer yolu da kişinin hikayesine baktıktan sonra o kullanıcıyı engellemektir. Engellediğiniz kullanıcının duvarı gizli ise otomatik olarak takipten çıkacağını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hikaye süresi bittikten sonra tekrar engelini kaldırarak hikayesine hiç göz atmamışçasına devam edebilirsiniz. 

 

Yukarıdaki adımlar, birinin Instagram’ını tanımadan görüntülemenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

İlginizi çekebilir: İnstagram mesaj gitmiyor 

Bu yazımızda sizlerle İnstagram hikayeye gizlice bakma konusunu ele aldık. Diğer yazılarımıza göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Diğer yazılara erişmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir