İnstagram

Instagram Hikayede SS Alınca Bildirim Gidiyor Mu?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde öne çıkan Instagram, birçok alanda aktif bir şekilde kullanılıyor. Kullanıcılar, uygulamayı oldukça seviyor ve farklı alanda destek alıyorlar. Özellikle sahip olduğu altyapı ve yenilikçi özellikleri platformun daha da güçlenmesini sağlıyor. Yeni özelliklerin ve gelişimlerin olması geniş bir kitleye hitap etmesini mümkün hale getiriyor. Yenilikler gözlemlendikçe kullanıcıların merak ettikleri şeyler de artıyor. Bu yüzden birçok kişi Instagram uygulaması ile ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor.

Son dönemlerde en çok sorulan sorulardan biri de Instagram hikayede SS alınca bildirim gidiyor mu oluyor. Kullanıcılar artık hesaplarında kısa süreli görünen gönderiler paylaşabiliyor. Bu paylaşımları da takipçileri görüyor. Hatta bazı takipçiler, gönderilerek yirmi dört saat içerisinde silindiğinden ekran görüntüsü almak istiyor. Ancak hala Instagram hikayelerinin ekran görüntüsü alınması gerekip gerekmediği konuşuluyor. Görüntüyü kaydedince bildirim gittiği düşünülüyor. Peki siz bu konuda ne biliyorsunuz, Instagram hikayede SS alınca bildirim gidiyor mu?

Instagram Story SS Alınca Bildirim Gider Mi?

Hesabınız içerisinde takip ettiğiniz kişilerin görüntülerini çekmek herkesin yaptığı bir şey. Ancak kullanıcılar bununla ilgili bir bildirim gidip gitmediğini merak ediyor. Hatta bu konuda birçok fikir ortaya atılıyor. Bir kesim bildirim gittiğini söylerken bir kesim de gitmediğini söylüyor. Ancak şu anda ekran görüntüsü aldığınızda bir bildirim gitmesi durumu söz konusu değil. Sizler de zaten bu durumu birebir olarak test edebilirsiniz.

Instagram Hikayelerini Ekran Görüntüsü Almak Sakıncalı Mı?

Story ekran görüntüsü almak yanlış bir şey mi diye merak ediliyor. Kullanıcılar ekran görüntüsü aldıktan sonra karşı tarafa bildirim gitmesinden çekiniyor. Çünkü birçok kişi bu görüntüleri söylemeden alıyor. Bu kısımda da aslında herhangi bir sınırlama yok. Ekran görüntüsü aldığınız zaman da herhangi bir bildirim gitmiyor. Bildirimin gitmediğinden emin olmak istiyorsanız da yakın arkadaşlarınızın hesabından, kendi gönderinizi çekebilirsiniz. Bu sayede çok daha rahat hareket etme şansınız olabilir. Bir anda yapılabilecek değişiklikler için de aslında müdahale edilecek pek bir durum yok. Bu yüzden sizin uygulamayı kullanırken gelen bildirim güncellemelerini de takip etmeniz gerekiyor.

Dikkatinizi çekebilir: WhatsApp Durum Gizli Bakma

Bu yazımızda sizlerle Instagram Hikayede SS Alınca Bildirim Gidiyor Mu? hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir