İnstagram

İnstagram Eski Numarama Kod Gönderiyor

Instagram eski numara kod gönderiyor hatası çözümü için en kolay yöntemlere bu sayfa üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerde numaranızı değiştirdiyseniz ve eski hattınıza mesaj gittiğini düşünüyorsanız yapmanız gereken oldukça basit işlemler bulunmaktadır. Son yıllarda yapılan güncellemeler ile birlikte popüler sosyal medya uygulamaları da kendilerini güvenlik anlamında oldukça fazla geliştirmiş durumlardadır. Öyle ki alınan güvenlik önlemleri ile birlikte çift faktörlü doğrulama önlemleri oldukça fazla artmıştır. Sizlerde hesabınıza girmek için telefon numaranızı girdiyseniz ve daha sonra numaranızı değiştirdiyseniz yapmanız gereken ufak müdahaleler bulunmaktadır. İnstagram eski numarama kod gönderiyor çözümü nasıldır? İşte Detaylar.

Instagram Onay Kodu Eski Hattıma Gidiyor Sorunu Çözümü?

Instagram onay kodu eski hattımıza gidiyor sorunu için Instagram Help kısmından alınan verileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Öncelikle belirtmeliyiz ki eski numaranıza giden kodların doğrudan yeni hattınıza yönlendirmeniz imkansızdır. Bu sebepten ötürü sorunuzu doğrudan instagram yöneticileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Öncelikle eski numaranıza giden doğrulama kodları için [email protected] veya [email protected] adresleriyle iletişime geçmelisiniz. Geçeceğiniz bu iletişim sırasında hesap şifrenizi ve diğer bilgilerinizi göndermemenizi tavsiye ediyoruz. Atacağınız mailde profil linkinizi eski telefon numaranızı bildiriniz. Bildirim yapacağınız mail adresinizin hesabınıza bağlı olan telefon numarası ile olmasına özen gösteriniz. 

Instagram Telefon Numarası Değiştirme Formu

Instagram eski numarama mesaj gidiyor sorunu çözümü için bir önceki paragrafta sizlere iki farklı mail adresi ve yapmanız gerekenlere değinmiştir. Bu işlemleri yaptıktan sonra yaklaşık bir hafta içerisinde geri dönüş alamazsanız Facebook Yardım Formu üzerinden formu doldurabilirsiniz. İlgili linke tıkladıktan sonra form içerisinde istenen bilgileri doğru ve kesiksiz bir şekilde doldurmanız gerekecektir. Formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan kısa bir süre sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. 

Instagram Numara Değiştirme Formu Doldururken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Instagram numara değiştirme formu doldururken nelere dikkat etmeliyim sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. İlgili formu doğru bir şekilde doldurmak Instagram hesabınız için oldukça önemli durumlardan bir tanesidir. Öncelikle ilgili formu doldurduğunuzda iletişim adresiniz olarak hesabınıza bağlı olan mail adresini azmalısınız. Form içerisinde yer alan alanlara eski ve yeni telefon numaranızı yazmanız gerekmektedir. 

İlginizi Çekebilir: Instagram Profile Konum Ekleme

Bu içeriğimizde sizlere Instagram Onay Kodu Eski Hattıma Gidiyor Sorunu Çözümü? hakkında bilgilere değindik. 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir