İnstagram

İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesap Nasıl Açılır ?

İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesap Nasıl Açılır içeriğini okuyorsanız sizlerin de instagram hesabı büyük olasılıkla kapanmış demektir. Bu sayfada var olan içerikleri takip ederek sizlerde kapanan hesaplarınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Öncelikle sosyal medya platformlarının bazı içerikleri sevmediklerini sizlere belirtmemiz gerekmektedir. Halkı olumsuz yönde etkileyecek içerikten dolayı kapanan hesapların genellikle açılması çok zor olarak görülür. Kapanan instagram hesaplarınız hakkında yorumları yorum kısmında bildirebilir, aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz. 59 formu ile hesap nasıl açılır işte detaylar. 

İNSTAGRAM 59 FORMU

Bahse konu olan formu diğer formlardan ayıran en önemli özellik kapanan hesapları açması ile bilinmesidir. Aşağıda linki verilen instagram 59 formunu özenle doldurmanız hesabınızın açılması için büyük önem taşımaktadır. İnternet üzerinde birçok farklı form linki bulabilirsiniz ancak bu linklerin doğru olduğunu teyit etmenizde büyük fayda vardır. İnstagram 50 formu ve diğer formlar hiçbir şekilde sizlerden şifrenizi ve diğer özel bilgilerini istememektedir. Bu tür bilgileri isteyen formlara itibar etmeyiniz. 

https://help.instagram.com/contact/396169787183059

İnstagram 59 formu nasıl doldurulur ?

Formu doldurmanız için öncelikle bir üst kısımda vermiş olduğumuz linke giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan formda sizlerden bir adet selfie istemektedir. Bu selfie içerisinde kimliğinizin ve yüzünüzün açık olarak görünmesi gerekmektedir. Bu işlemi geçerli bir şekilde yapmadığınız takdirde başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Formda istenen verileri düzgünce doldurduktan sonra gönderimini sağlayın. Ortalama form yanıt süresi 24 – 48 saat olarak bildirilmiştir. 

Kapanan İnstagram Hesabını Açmak Mümkün Mü?

Kapanan instagram hesaplarını açmak genellikle mümkündür ancak bu durum hesabınızın durumu ile doğru orantılıdır. Eğer sürekli olarak politika ihlali yaptığınız bir hesabınız varsa hesabınızı kurtarma süreniz artacaktır. İnstagram algoritma ve kurallarına vakıf olmanız hesap kapanma olaylarının önüne geçmesinde aktif olarak rol alacaktır. 

 

 

İlginizi Çekebilir:  Fotoğraftan instagram bulma 

Bu yazımızda sizlere İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesap Nasıl Açılır ? hakkında bilgilere değindik. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere bize ulaşın sayfasından ulaştırabilirsiniz. 

Son olarak aklınıza takılan soruları ve diğer detayları yorum kısmında kolaylıkla belirtebilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

9 thoughts on “İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesap Nasıl Açılır ?

  • Merhabalar instagram hesap açma metotlarını inceleyerek kolay bir şekilde hesabınızı açtırabilirsiniz.

   Yanıtla
 • delal_kurda49

  İnstagramım kendi kendine kapandı lütfen yardımcı olur musunuz

  Yanıtla
  • Merhabalar ilgili formu doldurarak en kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
 • _baris_tunc

  İstegramim kendi gendine kapandi

  Yanıtla
  • Merhabalar ilgili formu doldurarak kapanan instagram hesabını açma yollarını izleyebilirsiniz.

   Yanıtla
  • Merhabalar ilgili formu doldurarak kapanan instagram hesabını açma yollarını izleyebilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir