Kargo

Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvurusu

Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvurusu nasıl yapılır ? Kurye maaşları ne kadar gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden Hepsi burada’nın girişimi olan Hepsiexpress uygulaması bir tür kargoculuk uygulamasıdır. Son yıllarda birçok e ticaret sitesi kendi kargo ağlarını kurma çabasındadır. Bu sayede ucuz ve hızlı teslimat olanağı sağlanmaktadır. Birçok kişiye istihdam olanağı sağlanan iş olanaklarıyla birlikte insanlar kendi araçlarıyla çalışarak para kazanabilmektedir. Hepsiexpress’in kargo planına kayıt olmak oldukça kolaydır. Hepsiexpress’e başvurmak için gerekli bilgilere aşağıda sizlerle paylaştık.

Hepsiexpress Araçlı Kurye Şartları

Hepsiexpress araçlı kurye olma şartları her iş modelinde olduğu gibi birkaç özellik ve belge gerektiriyor. Aşağıda yer alan şartlara sahip olmanız Hepsiexpress kurye başvurusu yapmanız için yeterlidir. 

  • Temiz bir sabıka kaydına sahip olmak
  • Askerlik ile ilişiği olmamak
  • Ehliyete sahip olmak
  • Hali hazırda ticari bir araca sahip olmak sizleri bir adım öne çıkartacaktır

 

Hepsiexpress Kurye Çalışma Modeli

Hepsiexpress Kurye Çalışma Modeli kendi e ticaret sitesi olan Hepsi burada sitesinden alınan siparişleri teslimatını sağlama modelidir. Siteden alınan siparişler satıcıdan teslim alınarak alıcılara ulaştırılır. Sabah saatlerinde Hepsiexpress depolarına gidilerek gönderiler kuryeler tarafından paylaşılır. Teslim alınan siparişler teslimat noktalarına ve adreslere dağıtılır. Gün içerisinde bu işlemler 2 veya 3 kez yapılabilmektedir. Ücretlendirme modeli paket başı veya maaş usulüdür. Tek bir gönderiden yaklaşık 3 TL ödeme alabilirsiniz. ( bu ücretler tahmini olduğundan değişiklik gösterebilir. ) Gün içerisinde 60 ile 120 arasında teslimat yapılabilmektedir. Son olarak Hepsiexpress Teslimat adetleri bulunduğunuz bölgelere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

HepsiExpress Kurye Maaşları

Hepsiexpress Kurye Maaşları çalışma şeklinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kuryeler genellikle teslim ettikleri paket sayısına göre ücret almaktadır. Bu kurye modelinde aylık belirlenen paket teslim sayısını aştığınızda prim alma imkanını Hepsi Burada sizlere sağlıyor. Edinilen bilgilere göre 

  • 50 paket / gün teslimatından 5000 TL
  • 100 paket/gün teslimatından 10000 TL
  • Günlük ortalama gelir 90 TL olarak hesaplanmaktadır.

 

Sizlere bu yazımızda Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvurusu adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir