Kargo

Fiyuu Esnaf Kurye Başvurusu

Fiyuu Esnaf Kurye Başvurusu hakkında detaylı tüm bilgilere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Günümüzde esnaf kurye işleri oldukça fazla talep görmektedir. Bizlerde kullanıcıların başvurabilecekleri tüm kurye – esnaf kurye modellerini bir araya getirdik. Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak Fiyuu markası gibi diğer kurye başvurularına ulaşabilirsiniz. 

Kuryelik Başvuruları için tıklayınız.

İş başvurularını firmanın resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Fiyuu Esnaf Kurye Başvuru Şartları

Fiyuu Esnaf Kurye Başvurusu Şartları her iş modelinde olduğu gibi bazı şartlar kapsamaktadır. Yazımızın devamında Esnaf kurye şartlarını ve diğer ilgili bilgileri paylaştık.

Fiyuu Esnaf Kurye Ne Demek ?

Fiyuu Esnaf kurye modeli basit usulde vergi mükellefi olan işletmelerdir. Yani kişiler kendileri bir şirket kurarak sigortalı değil bağkurlu olan bireylerdir. Bu sistemle birlikte maaş yerine 15 günlük düzeyde ücretlerini alabilirler.

Fiyuu Esnaf Kurye Avantajları Nedir ?

Esnaf kurye avantajlarının ilk adımı sadece Fiyuu firmasına bağlı kalmadan diğer kurye firmalarına da hizmet verebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz saatlerde istediğiniz kadar çalışırsınız. Ayrıca 15 günlük periyotlarda ödemelerinizi alabilirsiniz.

Siparişleri nasıl teslim alacağım ?

Siparişleri firmanın kendi mobil uygulaması üzerinden teslim alabilirsiniz. Konumunuza göre sipariş oluşturan en yakın restoran bilgisi sizlere düşmektedir. İş başvurunuzun olumlu olması sonrasında telefonunuza kuracağınız uygulama ile birlikte kazanmaya başlayabilirsiniz.

Esnaf Kurye Çalışma Saatleri

Esnaf kuryeler günde minimum 8 saat çalışmaktadır. Günün en yoğun olduğu saatlerde 8 saat olacak şekilde operasyon personeli ile birlikte belirleyebilirsiniz.

Fiyuu Esnaf Kurye Maaşları

Fiyuu Esnaf kurye maaşları oldukça merak edilen bir konudur. Günlük 8 – 9 saat çalışanlar yaklaşık aylık 7000 TL gelir elde etmektedir. İki haftada bir ödeme alacağınız için 2 haftalık geliriniz yaklaşık 3500 TL civarındadır. Bu tutarların altını veya üstünü kazanmak sizlerin elindedir.

 

Sizlere bu yazımızda Fiyuu Esnaf Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır ? adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir