Facebook

Facebook silinen numaralar nasıl geri getirilir ?

Facebook silinen numaralar nasıl geri getirilir ? Adlı içeriğimizi okuyarak sizlerde en kısa yoldan geri getirebilirsiniz. Günümüzde neredeyse herkesin üye olduğu popüler sosyal medya uygulaması Facebook’tur. Bu sosyal medya uygulaması üzerinde kişiler birbirlerine Facebook Messenger aracılığıyla mesaj gönderebilir ve alırlar. Yanlışlıkla Messenger üzerinde var olan numaraları silmiş olabilirsiniz. Aşağıda verilen metotlar sayesinde kolay bir şekilde numaraları geri getirebilirsiniz. 

Aklınıza takılan soru ve detayları bizlere yorum kısmından kolaylıkla iletebilirsiniz. 

Facebook silinen numaraları geri getirme 

Facebook silinen numaraları geri getirmek için öncelikle Facebook ve Messenger uygulamaları cep telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra telefonunuza Messenger uygulamasını yükleyin ve gerekli senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirin. Bu aşamadan sonra Messenger uygulamasını açın ve ekranın sol üst köşesinde var olan profil resmi işaretine dokunun. 

Daha sonra Telefon Rehberi seçeneğini seçerek karşınıza çıkan ekrandan Kişileri Yönet kısmına tıklayın. 

 

Bu aşamadan sonra rehberinizden silmiş olduğunuz tüm telefon numaralarını karşınızda göreceksiniz. 

Karşınıza çıkan numara ekranından silmiş olduğunuz tüm numaraları kurtar seçeneğine tıklayın ve yanlışlıkla silmiş olduğunuz tüm verilerinizi kurtarın. 

 

 

Rehberdeki silinen numaraları geri getirme 

Rehberdeki silinin numaraları geri getirmek için daha önceden Facebook ve Messenger uygulamalarını cihazınıza indirmiş ve buralara giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Bu alanlara daha önce giriş yaptıysanız numaralarınızı çok basit bir şekilde geri getirebilirsiniz. 

Rehberinizdeki bir numarayı geri getirmek için yukarıda verilen adımları tekrar uygulayabilirsiniz. Başarılı bir şekilde numaraları geri getirdiyseniz bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

 

 

İlginizi Çekebilir: Facebook’ta takip ettiklerimi nasıl görebilirim 

Bu yazımızda sizlere Facebook silinen numaralar nasıl geri getirilir ? hakkında bilgilere değindik. Merak ettiğiniz diğer konuları bizlere bize ulaşın sayfasından ulaştırabilirsiniz. 

Son olarak aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir