Kargo

Eve Kurye Çağırma Ücreti

Eve Kurye Çağırma Ücreti hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sitemizde ele aldık. İnsanlar genelde kargo şubelerine gitmek yerine şubeden kuryeleri eve çağırmak daha cazip gelmektedir. Bu noktada akıllara Eve kurye çağırmak ücretli mi ? Kurye ücreti hesaplama gibi detaylar önem kazanmaktadır. Makalemizin içerisinde yer alan bağlantılara tıklayarak tüm kargo şirketleri eve kurye çağırma ücretlerini hesaplayabilirsiniz. Tüm dağıtım nakliye ve kurye şirketleri farklı hizmetler sunarak müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlar. Bu hizmetler, bu adresten posta almayı içerir. Kurye telefon ücreti bu hizmet karşılığında talep edilen ücrettir. Firmadan firmaya değişmekle birlikte 5 TL ile 25 TL arasında bir ücret tarifesi bulunmaktadır.

Eve Kurye Hizmeti Veren Kargo Firmaları

Evden kargo teslim alma, Çoğu nakliye şirketi bu hizmetleri ücretsiz olarak sağlar. Kargolarınızı gönderici ödemeli gönderirseniz, sizden sadece bu bedel tahsil edilecektir. Mallarınızı alıcı ödemesi yoluyla göndermeyi seçebilirsiniz. Bu durumda, kargonuzu teslim ederken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak bu hizmeti seçtiğiniz şirkete göre değişebileceğini unutmayın. Ayrıca, mallarınızı alıcının evine teslim etmek isterseniz, ek bir ücret ödemeniz gerekir. Ücret, nakliye ücretini yansıtacak kişi tarafından ödenir.

Eve Kurye Çağırma Ücreti hesaplamadan önce en uygun fiyat veren firmaları araştırmak gerekmektedir. Aşağıda bulunan listelerde adresten gönderi teslim alan kargo firmalarını listeledik.

 

Aras Kargo Eve Kurye Çağırma Ücreti

Aras Kargo Eve Kurye Çağırma ücreti işlemi için firmanın resmi web sitesi veya uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca mobil uygulama ve sitelerden kayıt oluşturmak istemezseniz 444 25 25 numaralı çağrı hattından adrese kurye çağrım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi saat 15:30’a kadar, Cumartesi günleri ise saat 12:00’a kadar hizmet kaydı gerçekleştirebilirsiniz. 

Mng Kargo Çağırma Ücreti 

Mng kargo eve kurye çağırma ücreti hakkında işlem yapmak için ilgili firmanın web sitesi üzerinden kurye çağırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurye çağırma saatlerini resmi uygulama ve diğer kaynaklardan edinebilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo Kurye Çağırma Ücreti

Yurtiçi kargo kurye çağırma ücreti her yıl sürekli olarak güncellenmektedir. Kurye ücretleri taşınan malzeme cins ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Firma irtibat numaraları üzerinden kurye adresten alım ve çağırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Mng Kargo Adresten Alım

Mng Kargo Adresten Alım işlemleri hiç sanmadığınız kolay. Kurye Çağrıma işlemleri Mng kargo resmi sitesinden ve mobil uygulamasından gerçekleşmektedir. Mobil uygulamayı tercih etmeyen bireyler çağrı merkezleri 444 06 06 numaralı hat üzerinden talep ederek de Adresten alım işlemleri gerçekleştirebilir. Gelen kuryelerden yetki belgesi sorgulamayı unutmayınız.

Sürat Kargo Adresten Alım

Sürat Kargo Adresten Alım işlemleri için yapmanız gereken mobil uygulama, web sitesi ve çağrı merkezlerini arayarak talep oluşturmanız gerekmektedir. Gün içinde adresten alım işlemleri için Sürat kargo müşteri hizmetleri 0850 202 0 202 numarasını arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Adresten Alım

yurtiçi kargo evden alım hizmetini kullanmak istiyorsanız gün içinde saat 11:00’a kadar bilgi vermeniz gerekmektedir. Taleplerinizi çağrı merkezi, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi kargo adresten alım işlemleri iş planına göre ayarlanarak gerçekleştirilecektir. Adresten kargo alımı için Müşteri hizmetlerine 444 99 99 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Sizlere bu yazımızda Eve Kurye Çağırma Ücreti ? adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

 

İçerik Sponsorları.

Vepasilov

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir