Blog

En iyi ücretsiz VPN programları

En iyi ücretsiz VPN programlarını öğrenme yöntemlerini web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Sizlerde bir internet sayfasında gezinirken ip adresinizi gizli tutmak –  web sitede ip adresinizi vermeden rahat bir şekilde gezinmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerle kolaylıkla anlayabilirsiniz.  Son yıllarda tüm dünya tarafından kabul gören vpn programları haline gelen güvenlik önlemlerini önemli derece arttırmıştır. Bir web sitesine giriş yaparken kendi ip adresiniz değişerek karşı tarafa farklı bir ip olarak iletilmektedir. Güvenmediğiniz web sitelerine giriş yaparken bu vpn uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu vpn uygulamalarının bir kısmı belirli bir ücret karşılığında kullanıcının hizmetine sunulur.

Bu içeriği okuyarak en iyi ücretsiz vpn programlarına  hakim olabilirsiniz. 

 

Ücretsiz VPN programları nasıl kullanılır

 

 

1.ProtonVPN

ProtonVPN hizmetini 2 şekilde ücretli ve ücretsiz olarak kullanıma sunar. Belki de en çekici özelliği kullanıcılara sınırsız veri aktarımı sağlamasıdır. Proton VPN ile ilgili bir başka harika bilgi ise tüm platformlarda çalışmasıdır. Uygulamayı Windows, Mac,iOS, Android ve Linux’ta indirme işlemini sağlayarak kullanabilirsiniz.

 

2.Windscribe

Kayıtlı kullanıcı başına aylık 2 GB veri aktarım limiti sağlar. Ayrıca e-posta adresi paylaşmak isterseniz aylık limit 10 GB olarak güncelleniyor. Bu hızlı ve kullanımı kolay uygulama ile anonim olarak göz atabilirsiniz.

 

3.Hotspot Shield Free VPN

Hotspot Shield Free VPN’in kullanımı çok basittir ve Chrome uzantısıyla tek tıklamayla VPN hizmetinden yararlanmanıza olanak tanır. Ek olarak, kullanıcılara günlük güncellemeler için 500 MB veri aktarım sınırı verilir. Ayda fazladan 5 GB veri için Windsribe hakkında tweet atabilirsiniz.

 

4.VPN Unlimited

Bu VPN programını telefonunuza indirme işlemi sağlayıp, üyeliğinizi tamamlandıktan sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. VPN Unlimited yazılımını kullanması oldukça basit ve hızlıdır.

 

5.Express VPN

Ücretli olan bu VPN yazılımı ücretli VPN’ler arasında en çok tercih edilen ve en iyi hizmeti veren bir uygulamadır.

 

6.ZenMate

Google Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarına eklenti olarak indirebilirsiniz.

 

7.TunnelBear

İki kullanıcı arasındaki akışı şifreleyerek ilerlediğinden en güvenilir uygulamadır.

 

8.Speedify

Diğerlerinden ayıran özelliği video kalitesini yükseltmesi ve full hızda dosya aktarımı sağlamasıdır.

 

9.Hide.me

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 şekilde kullanıma sunmaktadır. Dünyanın her yerinde kullanılan, basit ve kolay kullanıma sahiptir.

 

10.Betternet

Web sitelerinde anonim kullanıcı olarak gezinti yapmanıza yardımcı olur.

 

 

Dikkatinizi çekebilir: İnstagram önerilenlerde çıkmak istemiyorum 

Bu yazımızda sizlerle En iyi ücretsiz VPN programları hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir