CS:GO Rehberi

CS:GO Overwatch Kodları ve Açıklamaları

CS:GO Overwatch Kodları ve Açıklamaları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz tam da sizlere göre. Aşağıda bulunan overwatch kodları ile birlikte sizlerde CS:GO oyunu içerisinde çok daha yüksek deneyim elde edebilirsiniz. Bu içeriğin altına yorum bırakan ilk 3 kişiden birisi olun ve sizlerde CS:GO içerisinde yer alan kodlardan kazanma şansı yakalayın. 

CS:GO Overwatch Kodları Nelerdir?

Konsolu (Shift+F2) kullanarak açıyorsunuz

demoui:demo playerı açar.

spec_show_xray: X-ray açar, kodun yanına 1 getirince açar ama 0 yazarsanız kapatırsınız. (duvar arkası adamları görebilme)

r_drawothermodels: Oyuncuları görmenizi ve gizlemenizi sağlar. Kodun yanına 0 yazarsanız oyuncular gizlenir. 1 yazarsanız görülürler. 2 yazarsanız duvarların arkasında bile görülürler.

sv_showimpacts: Mermilerin nereye gittiğini gösterir(iz bırakır). 1 yazarsanız açar, 0 yazarsanız kapanır.

demo_pause: Demoyu durdurur.

demo_resume: Demoyu devam ettirir

demo_timescale: Demoyu hızlandırmak için kullanılır. Standart hız 1dir. Kodun yanına birden (2 4 gibi) fazla bir rakam yazarsanız mantık olarak hızlanır.

cl_draw_only_deathnotices: Adından anlaşıldığı üzere bu kodu yazınca ekranda tüm yazılar gider sadece ölüm yazıları kalır. 1 yazarsanız açar, 0 yazarsanız kapatırsınız. (sinema modu gibi düşünebilirsiniz.)

demo_debug: Hata ayıklama bilgilerini açar. 1 yazarsanız açar, 0 yazarsanız kapatırsınız.

CS:GO Overwatch Kodları Ne İşe Yarar

Overwatch oyununda “kodlar”, oyun içinde ekstra özellikler, ödüller veya oyun içi içerik gibi avantajlar sağlamak için kullanılan benzersiz kodlardır. Bu kodlar, oyunun resmi web sitesi, sosyal medya hesapları veya ürün paketlerinde bulunabilir veya oyun içinde etkinlikler sırasında verilebilir. Oyun içindeki kodlar, oyun içi içerik, kostümler, efektler, oyun para gibi öğeler için kullanılabilir veya oyun içinde kullanılacak özel etkinliklere erişim sağlar. Oyun içindeki kodların kullanımı, oyun içinde belirli bir süre için geçerli olabilir veya süresiz olarak kullanılabilir.

CS:GO En Çok Kullanılan Overwatch Kodları

CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) oyununda “kodlar”, oyun içinde ekstra özellikler veya avantajlar sağlamak için kullanılan kısayollardır. Bu kodlar, oyun sırasında konsol penceresine girilerek kullanılabilir. Aşağıdaki gibi bazı örnek kodlar bulunabilir:

 

“sv_cheats 1”: Cheat modunu etkinleştirir.

“god”: Düşme sonucu ölmemeyi sağlar.

“noclip”: Duvar ve nesnelerin içinde geçebilmeyi sağlar.

“give [item name]”: Belirtilen eşya verir.

“impulse 101”: Tüm silah ve malzemeleri verir.

“r_drawothermodels 2”: Diğer oyuncuların görünmez olmasını sağlar.

Not: Bu kodlar resmi oyun sunucularında kullanılmamalıdır ve yasaktır. Ayrıca, oyunun eğlencesini ve adaletini bozacaktır.

İlginizi Çekebilir: CS:GO Round Sayısı Arttırma 

Bu yazımızda sizlerle CS:GO Overwatch Kodları ve Açıklamaları anlattık hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir