Oyun

Bilgisayara Among Us Nasıl İndirilir?

Bilgisayara Among Us Nasıl İndirilir ? bu içeriği dikkatli bir şekilde okuyarak sizlerde bilgisayarınıza among us oyununu aktif bir şekilde kurabilirsiniz. Among Us, on dört ila on beş oyunculu bir sosyal oyundur. Oyuncuların oyun içerisinde bozulan uzay gemilerini tamir etmeleri gerekiyor. Bu oyun hem Android hem de iOS kullanıcıları için mevcuttur. Bu oyun bir çok YouTuber tarafından oynamaya başlayınca çok popüler oldu ve onların takipçileri de oyunu oynamaya başladı.

Among Us heyecan verici bir oyun ve sevenleri, net sesler ve en iyi kontrollerle video kalitesinin keyfini çıkarmak için onu büyük ekranda oynamaya bayılıyor. O halde  Bilgisayara Among Us Nasıl İndirilir? anlatımına geçelim.

Bilgisayarda Among Us Nasıl Oynanır

Bilgisayarınızda Among us oynamak için pek çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Aşağıda listelenmiş içerikler sayesinde sizlerde kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. 

Windows Bilgisayara Among Us Nasıl İndirilir?

1. Adım:  Among Us  Oyun Dosyalarını Arayın, Among Us için tüm oyun dosyalarını PC’nize indirin. 

2. Adım: Dosyayı İndirmeye Başlayın

İndir butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi birkaç dakika sürebilir. Tamamladıktan sonra, indirilen dosyalara erişmek için bilgisayarınızdaki İndir klasörüne gidin. İlgili oyun klasörünü kopyalayın ve masaüstünüze yapıştırın.

3. Adım: Dosyaları Çıkarın

Bir zip dosyası olacak ve klasörleri ayıklayabilirsiniz. Bu klasörler çok az yer kaplar, böylece kolayca yönetebilirsiniz.

4. Adım:  Among Us klasörünü açın ve kılavuzu okuyun

 Among Us klasörünü açın ve ‘Oyun Nasıl Çalıştırılır’ kılavuzunu okuyun. Kılavuzda açıklanan adımları izleyin. Son olarak, oyunu yönetici olarak çalıştırabilirsiniz.

 Among Us  Bilgisayar Versiyonunun Dezavantajları

Öncelikle bu yöntem herhangi bir PC’de doğrudan çalışmaz ve çalışmaz. Among Us doğrudan PC’nizde çalıştırmak için dosyaları teknik olarak yönetmeniz gerekir. Doğrudan çalıştırmak için yine de önce Steam’i yüklemeniz gerekir.

Steam olmadan oyun çalışmaz ve çok fazla sorunla karşılaşırsınız. DLL hataları, esas olarak bu oyunu Emülatörler olmadan oynarken ortaya çıkan ikinci sorundur. Bu hatayı gidermek için Among Us klasöründeki beş dosyayı bulup yüklemelisiniz; aksi halde oyun çalışmaz. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında işlemek kolay değildir.

Yöntem 2. Emulator Kullanarak PC’de Among Us Nasıl Oynanır?

Bir öykünücü kullanarak PC’de Among Us Oynamak, çeşitli hatalardan kaçınmak için mükemmel bir seçenektir. PC’de Among Us oynamak için en iyi emülatörleri tartışalım.

1. BlueStacks Emülatörü

BlueStacks, Windows PC’nizde çok çeşitli mobil oyunlar oynamanıza izin veren en popüler uygulamalardan biridir. Bu uygulama yalnızca oyun oynamak için değildir, aynı zamanda Windows PC’nizdeki diğer taşınabilir uygulamalara erişmenizi sağlar. Bilgisayarınıza BlueStacks uygulamasını resmi web sitelerinden indirirken çok dikkatli olmalısınız.

BlueStacks, teknolojideki gelişmelere ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sürümlerini güncellemeye devam ediyor. BlueStacks 4 ve BlueStacks 5, BlueStacks’in en son sürümleridir. En son sürümler, önceki sürümlerden daha güncel ve daha hızlıdır.

BlueStacks Kullanarak Bilgisayara Among Us Nasıl İndirilir?

1. Adım: BlueStacks‘i İndirin ve Kurun

İlk olarak, BlueStacks’ı Windows PC’nize indirip yükleyin ve Gmail hesabınızı kullanarak başlatın.

2. Adım: Among Us Arayın

Ekranın sağ üst köşesindeki arama çubuğunda ‘Among Us’ ifadesini arayın ve Windows PC’niz için indirin.

3. Adım: Oynamak İçin Tıklayın

Among Us oyna butonuna tıklayarak oyunu oynamaya başlayın.

 

Dikkatinizi Çekebilir: Oyun Kategorisi

Özet

Bu makalede, önce çevrimiçi bir sosyal oyunu ve bu oyunda ne yaptığımıza dair temel fikrini okuyoruz. Ardından, Windows’ta Among Us oynayabilir misiniz sorusunu tartıştık . Windows PC’de oyun oynamanın üç ana yöntemini tartıştık. ‘Among Us’ zaten Windows için mevcut, ancak zorlu ve çoğu zaman hatalar nedeniyle oynatılmıyor. Yani, oynamak için başka bir yöntem tercih etmelisiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir