Kargo

Banggood Kargo Takibi Nasıl Yapılır

Banggood Kargo Takibi Nasıl Yapılır ? sorusunun soruyorsanız büyük ihtimalle adresinize kargo bekliyor, veya Banggood sitesinden sipariş vereceksiniz. Sizlere bu yazımız içerisinde Banggood sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde siparişlerinizi nasıl sorgulayacağınızı ve diğer adımları anlatacağız. Ayrıca yorum kısmında kargo takip aşamasında yaşadıklarını anlatmanız ve aklınızda kalan soruları yazmanız bu konuyu araştıran bireylere ışık tutacaktır. 

Ülkemiz içerisinde yurt dışı ülkelerinden en çok sipariş verilen alışveriş sitelerinden birisi olan Banggod e ticaret sitesidir. Birçok çoklu yurt dışı satıcıyı bir bünyesinde barındıran bu firma sayesinde ürünlerinizi en kısa sürede tedarik edebilirsiniz. 

Banggood Kargo Seçenekleri

Bangood kargo seçenekleri sayesinde sizlere en yakın gelen kargo gönderim seçeneğini tercih edebilirsiniz. Alacağınız ürüne göre kargo gönderim seçeneklerinin değişebileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz. 

 

1. Air Parcel Register / Uluslararası Takipli Kargo

Air Parcel Register kelimesinin Türkçe karşılığı uluslararası takipli kargo olarak bilinmektedir. Gönderim ücretleri arasında fiyat olarak en uygun seçenek muhtemelen budur. Bu seçeneği seçerek sipariş ettiğiniz ürünleriniz yaklaşık olarak 7-27 gün içerisinde teslim edilmektedir. Air Parcel Register seçeneği sayesinde ödediğiniz gümrük vergisini iade alma şansına sahipsiniz. 

Air Parcel Register hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

2. Turkey Direct Mail / Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)

Turkey Direct Mail işlemlerinin Türkçe karşılığı Türkiye Hızlı Kargo sistemi olarak çevrilmektedir. Bu sistem sayesinde sipariş verdiğinizde ürünlerinize ait olan gümrük vergisini Bangood sitesi sizin adınıza rücü etmektedir. Bu seçenek ile ödeme yaptığınızda ekstra bir vergi sistemine tabi olmadan tek kalemde tüm giderleri ödemeniz mümkündür. Bu seçenek her satıcı tarafından karşılanmadığından her ürün detayında bulamayabilirsiniz. Turkey Direct Mail işlemleri hızlıca gerçekleştirildiği için ürünleriniz yaklaşık 15 gün içerisinde Aras kargo şubeleri tarafından teslim alınmaktadır. Aras kargo şube adreslerine sitemiz üzerinde küçük bir arama yaparak erişebilirsiniz. 

3. Expedited Shipping Service / Ekspres Kargo (TNT, DHL, UPS) 

Expedited Shipping Service işlemlerinin Türkçe karşılığı ekspres kargo olarak çevrilmektedir. Bu sistem sayesinde sipariş ettiğiniz ürünler hızlı bir şekilde kargo firmalarına ulaştırılarak adresinize ulaştırılır. Bu seçenek acil ihtiyaç duyduğunuz ürünler için sizlerin oldukça yararlanacağı bir sistemdir. Expedited Shipping Service ürünleri en kısa sürede DHL kargo güvencesi ile gönderim yapılmaktadır. 

 

Sizlere bu yazımızda Banggood Kargo Takibi Nasıl Yapılır adımlarını aktardır. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir