Kargo

Aras Kargo Araç Kiralama

Aras Kargo Araç Kiralama hakkında detayları birçok insan merak etmektedir. Kargo şirketlerine nasıl araç kiralayabilirim ? Kiralanan aracım aylık ne kadar kazanç sağlar gibi aklınıza gelen bütün soruların cevaplarına sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kargo şirketlerine kendi aracınızı kiralayabildiğiniz gibi kendinizde aracınızla dağıtıma çıkabilirsiniz. Sitemizde yer alan bütün kurye ilanları gibi bu sektörde de şahıs şirketi kurarak dağıtılan ürün kadar kazanç elde edebilirsiniz. Özgeçmişinizin ön planda olduğu bu iş modelinde ister kendi aracınızı kendiniz kullanabilirsiniz ister kendiniz aracınızla çalışabilirsiniz. 

Aras Kargo Araç Kiralama Başvurusu

Aracınızı Aras kargoya birçok farklı şekilde kiralamanız mümkündür. Araç başvurusu esnasında karşınıza şehir içi başvuru ve şehir dışı başvuru olarak iki seçenek çıkmaktadır. Aracınızı Aras kargo şirketine şehir içi ve şehir dışı kullanım amacı ile dönemsel olarak kiralayabilirsiniz. Bu başvuru modeli için firmanın resmi internet sitesini ve çağrı merkezini tercih edebilirsiniz. 

 

Aras Kargo Esnaf Kurye Başvurusu

Aras Kargo Esnaf kurye iş başvurusu için bazı kriterler bulunmaktadır. İlk olarak panelvan tarzında bir aracınızın olması gerekmektedir. Aracınızın yaşı 2022 yılı itibariyle 2016 model ve üzeri olmalıdır. Minimum öğrenim düzeyiniz lise olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması istenmektedir. Tüm bu şartların yanı sıra Ehliyetiniz ile birlikte Ticari yük taşıma belgesi yani SRC 4 belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

 

Sizlere bu yazımızda Aras Kargo Araç Kiralama hakkında bilgi aktardık. Aklınıza takılan soruları ve diğer yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazı ve içeriklerde güncelleme fark ettiyseniz “Bize Ulaşın” sayfamızdan admin ile iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla bir bağlantısı yoktur. Sayfada bulunan içerikler genel bilgi amaçlı düzenlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir