Blog

AnyDesk nasıl kullanılır

AnyDesk nasıl kullanılır yöntemlerini web sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Sizlerde iş arkadaşlarınız ile uzaktan etkileşime geçmek, iş süreçlerinizi yönetmek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.  Son yıllarda tüm dünya tarafından kabul gören uzaktan etkileşim uygulaması haline gelen AnyDesk güvenlik önlemlerini önemli derece arttırmıştır. Birisi ile etkileşim haline girebilmek için id ve parola yöntemi ile bağlantı kurabiliyorsunuz. Tüm bu güvenlik önlemlerine rağmen kötü niyetli kişiler ağınıza sızabilmektedir

Bu içeriği okuyarak sizlerde AnyDesk nasıl kullanılır yöntemlerine kolay bir şekilde hakim olabilirsiniz. 

 

AnyDesk nasıl kullanılır ? Ne işe yarar ? 

Öncelikle AnyDesk kullanabilmeniz için bağlantı sağlayacak olan iki kullanıcıda da AnyDesk’in yüklü olması gerekmektedir. TeamWiever gibi uzaktan etkileşim halinde olmak için kullanılan programlara göre AnyDesk kullanıcılara daha güvenilir bir ortam hazırlamaktadır.

 

AnyDesk, rakiplerine kıyasla gelişmiş, hafif ve son derece hızlı bir uzak masaüstü bağlantı programıdır. AnyDesk programını kullanarak:

• Bir bilgisayardan diğer bilgisayara bağlanma,

• Telefonunuzdan bir bilgisayara uzaktan bağlanabilirsiniz.

AnyDesk programının kullanımı çok basittir.

 

 

  • Adım 1: Uzaktan etkileşim kurmak istediğiniz bilgisayarın numarasını yazın, gönderin.
  • Adım 2: Etkileşim kuracağınız bilgisayar gelen isteği onaylar ise bağlantı kurulur, ret eder ise bağlantı kurulumu gerçekleşmemektedir.
  • Adım 3: Bağlantıyı kesmek istediğiniz zaman Bağlantıyı Kes butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Bu aşama ile birlikte uzaktan erişim bağlantınız tamamlanmıştır. 

 

AnyDesk Bağlantı Yöntemleri

Verilen yöntemler sayesinde AnyDesk ile bağlanmak bu kadar pratik ve kolay. Bu program sayesinde istediğiniz saat, istediğiniz yerde istediğiniz şekilde uzaktan işlerinizi çok rahat halledebilirsiniz.

İçeriğimize konu olan AnyDesk ile;

  • Bağlanmasını istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz.
  • Size bağlanan bir kullanıcıyı sınırlandırabilirsiniz.
  • En son bağlandığınız cihaza tekrar erişebilirsiniz.
  • AnyDesk’in sohbet özelliği ile sohbet penceresinden bir başka cihaz yardımına gerek duymadan sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tahta özelliği ile beyaz tahta üzerinde çizim ve yazı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bununla birlikte Anydesk günümüzde şirketler ve kuruluşlarla sıklıkla kullanılmaktadır. Sizlerde Anydesk uygulamasını kullanarak evde veya işte olmasınız bile bilgisayarla uzaktan erişebilir ve yönetilmesini sağlayabilirsiniz. 

Dikkatinizi çekebilir: İnstagram önerilenlerde çıkmak istemiyorum 

Bu yazımızda sizlerle AnyDesk nasıl kullanılır hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir